Skocz do zawartości


Zdjęcie

Simlock z SE Z310i


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemyk

Przemyk

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 14 01 2008 - 01:01

Witam!
Od kilku tygodni borykam sie ze sciagnieciem sim-locka z Z310i (moze inaczej nie borykam sie, odwiedzalem serwisy GSM), ale serwis chce za taka usluge 200zl to prawie tyle co cena fona w anglii. Oprogramowanie w tym telu jest w wersji 53. Czy sa jakies wiesci od fachowcow, ze da sie to oprogramowaniem przemoc.....?????? Bylem wczoraj w serwisie u pakistanczyka w anglii i powiedzial mi za za dwa tydnie bedzie mial odpowiednie oprogramowanie, czy w Polsce rowiniez bedzie tak szybko (to pytanie do specow). Dotychczas rozkodowanie bylo tylko przez serwer...
Pozdrawiam
Przemo
:lol:

  • 0

#2 egojack

egojack

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 14 01 2008 - 15:42

Ja też jestem nieszczęśliwym posiadaczem takiego modelu SE i próbuje sam coś zdziałać ale nie potrafię bo zupełnie się na tym nie znam, naściągałem milion programów setool terminatory i inne i d..a nie ma w nich mojego modelu telefonu, u mnie za ściągnięcie simlocka chcą 80 zł teraz, bo początkowo chcieli 250 pln a ja nie dam hehe sam zrypie ten telefon a więcej niż 30 zł nie zapłacę. mój jest na CID51 może ktoś przeczyta to i mi pomoże :sciana: :thumbsup:

No i proszę CUD sie stał bo znalazłem program który rozpoznaje ten model ale coś nie bardzo działa ;) tak to jest jak sie nie ma o tym pojęcia no ale nic jak może komuś to pomóc to program "XS++" rozpoznał z310 jak mi sie coś uda, najprawdopodobniej uśmiercić tela to napisze o tym hehe

  • 0

#3 Corbi

Corbi

    Zaawansowany użytkownik

  • 404 postów

Napisano 14 01 2008 - 19:45

Nie może być taniej, bo komisy też muszą płącić za zdjęcie locka z tych telefonów (muszą wykupować logi do programów). Za free można zapomnieć.
  • 0

#4 Przemyk

Przemyk

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 15 01 2008 - 00:12

Nie może być taniej, bo komisy też muszą płącić za zdjęcie locka z tych telefonów (muszą wykupować logi do programów). Za free można zapomnieć.


Nie chodzi by bylo za darmo, ale jak sprawdzam w Katowicach, Kielcach i w Lublinie i mi zaspiewali 200zl, to sie lekko poddenerwowalem :thumbsup: . Wiem, ze trzeba zaplacic za logi itp, ale bez przesadyzmu...czekam az pojawi nowsze oprogramowanie rozkodowywujace dla wersji 53. Tylko mnie jedno zastanawia, ze Pakistanczyk bedzie mial w takiej zacofanej Anglii za dwa tydnie, a Polsze nic nie slychac, czeski film...pozdro.Przemo
  • 0

#5 Corbi

Corbi

    Zaawansowany użytkownik

  • 404 postów

Napisano 16 01 2008 - 12:40

Cena jest uzalezniona od ilosci zakupionych logow przez komis. Dla osoby ktora sie tym zajmuje jest to od 70 do 100 zl za 1 telefon. Wiec nie dziwcie sie ze ktos chce za simlocka z tego telefonu np. 120 zl.
  • 0

#6 Przemyk

Przemyk

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 18 01 2008 - 00:04

I sie nie dziwuje, ze ktos chce zarobic, przeca jesc cos musi :-) ale poczekam az potanieja albo oddam pakistanowi i bedzie taniej niz w polsce bo 90zl.....
Pozdrawiam
Przemo
  • 0

#7 TISZA83

TISZA83

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 25 01 2008 - 18:50

Hej.
Niech mi tez ktos pomoze :P Kupilam sobie przez allegro tel. sony ericsson Z310i i mam ten sam problem :) Bylam juz w 3 salonach. Jedni mowia, ze nie da sie sciagnac na razie blokady, bo jeszcze nie ma jakiegos tam boksu, inni, ze ja usuna, ale za 150 zl a za ta cene to ja juz mam prawie nowy taki tel. ;/
Nie wiem jakiego programu szukac, zeby sciagnac ta blokade i jak odczytac kod z tel, bo procz tego w kazdym serwisie jeszcze spisywali mi jakies cyfry, czy litery z srodka tel. Niech ktos pomoze, bo dalam sie wyrolowac (facet, ktory mi go sprzedawal twierdzil, ze to zaden problem).
  • 0

#8 Przemyk

Przemyk

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 26 01 2008 - 10:50

Hej.
Niech mi tez ktos pomoze ;] Kupilam sobie przez allegro tel. sony ericsson Z310i i mam ten sam problem ;] Bylam juz w 3 salonach. Jedni mowia, ze nie da sie sciagnac na razie blokady, bo jeszcze nie ma jakiegos tam boksu, inni, ze ja usuna, ale za 150 zl a za ta cene to ja juz mam prawie nowy taki tel. ;/
Nie wiem jakiego programu szukac, zeby sciagnac ta blokade i jak odczytac kod z tel, bo procz tego w kazdym serwisie jeszcze spisywali mi jakies cyfry, czy litery z srodka tel. Niech ktos pomoze, bo dalam sie wyrolowac (facet, ktory mi go sprzedawal twierdzil, ze to zaden problem).



Na razie sciagniecie simlocka to problem, obawiam sie, ze musisz wydac 150pln, inaczej na razie sie nie da. Nie ma odpowiedniego software'u by scignac prosto w serwisie. Z tego co wiem, chlopaki podpinaja go do kompa i szuka kodu na serwerze, ale to ich tez kosztuje....stad 150pln...ja dzisiaj ide do serwisu prowadzonego prze pakistanczykow w Anglii, mowili, ze powinni miec software do sciagnieca, ale to Anglia....
pozdr
Przemo
  • 0

#9 Przemyk

Przemyk

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 07 02 2008 - 13:30

Coz po bolu, telefon odkodowany za 30funtow........kosztowalo, ale mam z glowy...pozdr
moja mama bardzo zadowolona z telefonu, oplacalo sie przeplacic, bo ktos jest szczesliwy.....
Jedna rzecz mnie tylko zastanawia... W Polsce w serwisach mowiono mi ze bedzie trwalo jakies kilka dni, moze krocej... ze do serwera bla bla bla... a w Anglii, gosc na moich oczach podlaczyl telefonik i 10 min i telefon rozkodowany....dziwne..bardzo dziwne...moze mial dostep do serwisanta w SE.....nie wiem, moze ktos mi wyjasni...
pozdr
Przemo
  • 0

#10 zuzik89

zuzik89

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 27 02 2008 - 15:09

no w wawie znalazlam jeden serwis ktory mi to sciagnie. za 100. i czekam tydzien az gostek sciagnie soft. masakra no... telefon nowka taniusi w portugalii kupiony. tam za locka chceli 50 euro i 2 dni oczekiwania. pakistanczycy tez:) a tu... nic. jeden koles w warszawie. kiepsko kiepsko..
  • 0

#11 Altesei

Altesei

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 30 12 2008 - 16:30

A ja jestem w Hiszpani i za simlocka chcą 10 Euro to jak widze najtaniej i co mi tu gadacie ze za 120 PLN
Szukajcie A znajdziecie
Wiem ze w Koszalinie za sciagniecie Simloca z SE z310i Moja siostra zaplacila 35 PLN

  • 0

#12 motor597

motor597

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 22 01 2009 - 11:09

kupcie sobie na alegro coś takiegoOryginał UNIVERSAL-SIM v2.0 - łatwy simlock
Oryginał UNIVERSAL-SIM v2.0 - łatwy simlock i po problemie koszt 20 PLN Ja kupiłem igada!Dołączona grafika
:lol:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych