Skocz do zawartości


Zdjęcie

Simlock Lg Kt520


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 okiwsamraz

okiwsamraz

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 29 08 2008 - 23:12

Witam.

Mam taką sprawę. Moja dziewczyna kupiła w Anglii telefon (LG KT 520) w sieci o2. I ten telefon teoretycznie nie ma simlocka, ale jak wkłada kartę orange to nie działa więc
simlock jednak jest. Mam więc takie pytanie czy ktoś wie może czy można samodzielnie zdjąć simlocka z tego telefonu, lub zna program który to umożliwi?

Z góry dziękuję i pozdr

  • 0

#2 anubis

anubis

    Początkujący

  • 40 postów

Napisano 30 08 2008 - 12:41

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=23764 Możesz spróbować

  • 0

#3 okiwsamraz

okiwsamraz

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 30 08 2008 - 23:22

Właśnie próbowałem to wczoraj, ale nie ma modelu tego. Chociaż jeszcze spróbuje u dziewczyny jak telefon będzie podłączony
  • 0

#4 okiwsamraz

okiwsamraz

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 20 09 2008 - 23:34

Jednak moja dziewczyna poszła do specjalistów, żeby usunąć blokadę. Po kilku dniach walki okazało się, że nie mogą tego zdjąć przez kabel ani kodami grzebiąc w logach (jakoś tak facio mówił) i powiedział, że ostatnia opcja to taka karta co się ją pod kartę sim podkłada i będzie działać. No i działa, ale jest problem bo jak podłączy ona telefon do kompa, żeby coś tam na niego zgrać to traci zasięg i już nie wraca. I tak już mam w nim trzecią kartę sim załadowaną i nie chce telefonu podłączyć bo się boi, że będzie to samo. Wie ktoś może o co chodzi i co ewentualnie można poradzić?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych