Skocz do zawartości


Sebbva

Rejestracja: 30 paź 2014
OFFLINE Ostatnio: 30 10 2014 23:00
-----

Moje tematy

Myszka a podkładka

30 10 2014 - 21:32

Witam, jestem nowy na forum i przychodzę do was z dwoma pytaniami. Mam w planach zmienić swojego "gryzonia" komputerowego. Noszę się z zamiarem zakupu takiej myszki http://procpu.pl/p/1...efa-gracza.html . Jestem głównie graczem gier typu MMORPG (World of Wacraft), FPS (CS:GO) oraz zaczynam przygodę MOBA (Heroes of The Storm. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z myszkami laserowymi i mam do was z pytanie, czy jest duża różnica między tym rodzajem sensora (który z tego co wyczytałem jest bardzo dobry jak na laser , porównywalny do sensora optycznego) a sensorem optycznym? Drugie moje pytanie jest z typu, jakiej podkładki potrzebuje do tej myszki ? Gdyż z tego co się orientuje myszki laserowe wymagają "specjalnej" podkładki na których się w ogóle nie znam a na każdym forum są różne opinie, więc może ktoś z was ma akurat ten model myszki i może mi coś doradzić. smile.gif 
Podkładkę którą chciałbym dobrać do tej myszki to:SteelSeries QcK

jest to tak zwana "szmacianka" i właśnie czytałem, że na tego typu podkładce myszka może nie chodzić tak jak powinna.