Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ściągnięcie Simlocka Sony Ericsson J220i Problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sound3d

sound3d

    Początkujący

  • 49 postów

Napisano 04 05 2009 - 11:50

Witam. Mam Sony Ericssona J220i. 2 lata temu był ściągany Simlock. Włączam wczoraj telefon i wyskoczył mi komunikat o złej karcie SIM. Teraz telefon działa tylko z siecią Era (od nowości miał SIMLOCK Ery), korzystałem przez te 2 lata z Orange i wszystko było ok a tu nagle takie coś...

Jak mogę ściągnąć domowymi sposobami SIMLocka? W komisie będę chcieli więcej za zdjęcie locka niż jest wart ten telefon...

Posiadam kabel DCU-60. Mam SeTool'a ale wyskakuje błąd "Servere error (8010001D). Z tego się zorientowałem jest to błąd kabla (nie posiadam serwisowego). Ale gdzieś wyczytałem, że są jakieś patche przez które można przez zwykły kabel ściągnąć SIMLocka.

Proszę o jakąś pomoc, skąd można pobrać taki path albo czy są jakieś inne metody ściągnięcia SIMLocka z tego modelu. Pozdrawiam.

  • 0

#2 amigo007

amigo007

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 22 07 2009 - 16:49

Witam też posiadam telefon sony ericsson j220i z simlockiem na orange, czy mogę sam zdjąć blokadę (ostatnio zdjąłem simlocka z nokii 6030 kalkulatorem nokia) a jeśli nie to gdzie najtaniej dostanę kod na zdjęcie simlocka?

  • 0

#3 SpecGSM

SpecGSM

    user

  • 404 postów

Napisano 25 07 2009 - 15:09

Kod dostaniesz w serwisie gsm. Kod Trzeba odczytać z pamięci telefonu przez boxa serwisowego i lepiej sobie go zapisać bo te telefony mają tendencję do tego że simlock się sam zakłada ;>

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych