Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ściąganie zachomikowanych plików


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dominik101218

Dominik101218

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 22 05 2010 - 09:32

Witam mam pytanie czy jeśli zchomikuję muzykę, gry, programy itp. na chomikuj.pl to potem będę mógł za darmo z niego pobierać dla własnego użytku.To znaczy że to co wszystko zchomikowane na chomikuj.pl to będę mógł to pobrać bez żadnych transferów.Proszę o odpowiedź

  • 0

#2 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 22 05 2010 - 10:00

Zależy co rozumiesz przez ''zachomikowałeś'':

a~) jeśli sam zachomikowałeś tzn. wysłałeś z dysku to możesz pobierać te pliki bez utraty transferu oraz w pełni legalnie(pliki są twoje)

b~) jeśli zachomikowałeś od kogoś klikając przycisk ''Zachomikuj'' przy czyimś pliku, to jedyne korzyści jakie z tego ponosisz to punkty za pobieranie tych plików, które dostajesz ty i właściciel(obaj dostajecie tyle samo i ilość punktów wcale nie jest dzielona, tylko obaj dostaniecie 100%), oczywiście oprócz punktów masz też stały dostęp do tych plików, nie musisz ich jeszcze raz szukać, ale za ich pobieranie transfer ci ubywa, a jeśli nie masz licencji na te pliki to pobierając je łamiesz prawa autorskie

  • 0

#3 Dominik101218

Dominik101218

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 22 05 2010 - 16:06

chodzi mi ot że jak mam już pliki np. Linuksa na moim chomiku to czy mogę ją pobrać na mój komputer za darmo czy muszę mieć np 2gb transfery żeby pobrać.

Użytkownik #plus edytował ten post 22 05 2010 - 16:08
udam że tego nie widziałem

  • 0

#4 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 22 05 2010 - 16:56

A ja widziałem... GTA San Andreas. Ale też uznam, że tego tego nie było.

Jak już mówiłem zależy skąd masz ten plik na swoim chomiku, jeśli zachomikowałeś go od kogoś tracisz transfer, jeśli sam go zachomikowałeś tzn. wysłałeś ze swojego dysku to transferu nie tracisz, aby pobrać plik.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych