Skocz do zawartości


SaveMe

Rejestracja: 22 lip 2011
OFFLINE Ostatnio: 24 12 2011 23:20
-----

Moje posty

W temacie: Błąd przy instalacji systemu 0xC0000005

25 07 2011 - 23:00

sever - BIOS jest zresetowany,czyli nic w BIOS-ie nie jest zmieniane ( oprócz ustawienia rozruchu z płyty) , więc procesor nie jest podkręcony. Ma 2.2 GHz ( wcześniej 3.9 :D )

Witam po raz koeljny . Problem rozwiązany . Przyczyną była pamięć ram . Miałem 4GB pamięci. 2x1 GB Patriot oraz 2x1GB GEIL . Wyjołem te dwa GEIL-y i znowu błąd . Wyjąłem jednego Patriota i system się zainstalował . Za wszelkie starania stawiam każdemu po plusiku :D

W temacie: Błąd przy instalacji systemu 0xC0000005

25 07 2011 - 22:39

Obojętnie , oby nie z dyskietki - nie mam stacji dyskietek . Jak mam to zrobić ? Może to faktycznie coś z pamięcią . Jeśli ktoś może to niech powie jak to zrobić .

W temacie: Błąd przy instalacji systemu 0xC0000005

25 07 2011 - 20:39

Tak , procesor był podkręcany , ale zresetowałem BIOS-a . Jak mam sprawdzić pamięć memtest jak nie mam systemu ? :D

A instalacje sprawdzałem na dwóch innych płytach i nic. Teraz jak instalowałem Windows XP mini 2.1 to wyskakiwało,że nie można zainstalować X pliku . Jak kliknołem , aby zignorował to tak samo było z kolejnym plikiem. Co mam zrobić ? Próbowałem także zainstalować z oryginalnej płytki WIndowsa XP , ale to samo co z XP Mini 2.1 . Co mam zrobić ?

W temacie: Błąd przy instalacji systemu 0xC0000005

25 07 2011 - 17:49

Mam oryginalną kopię . Oryginalne niezmodyfikowane ISO z MSDN (Microsoft Developer Network) .

Ten system co chce zainstalować : Windows 7 Ultimate SP1 PL 64-bit .

@ EDIT

To nie był żart , tylko większość forum nie pomaga użytkownikom z pirackim Windowsem , ale jak napisałem wyżej- to jest oryginalna kopia .

Wróćmy do tematu . A więc tak:

Tak jak napisał użytkownik Emmers - przeskanowałem dysk tym programem i nic. Jest to samo . Dla pewności komputer skanuje jeszcze raz .

Spróbowałem znowu instalować Win 7 i wyskoczył błąd. Ten sam , ale tym razem pisze kod błędu :

Dołączona grafika

Już pobrałem Windows XP mini . Zaraz spróbuje go zainstalować . Jakie może być jeszcze rozwiązanie ? Bo cały czas nie mogę rozwiązać tego problemu .

W temacie: Błąd przy instalacji systemu 0xC0000005

25 07 2011 - 14:43

Dobra kręciłem was ,że mam oryginalnego Windowsa , ale nie mam. Mam oryginał XP oraz oryginał 7 na laptopa ( Dell Studio ) ,a na tego kompa co był zepsuty był Windows 7 Ultimate SP1 PL 32-bit nie oryginalny , ale wyglądało jak oryginalny bo był aktywowany itp itd . Wcześniej było wszystko OK . Płytkę wypaliłem tym programem : http://pobierz.pl/programy/windows/multimedia/nagrywanie-plyt-cd-dvd-blu-ray/Nero . Teraz ściągnąłem inną kopię systemu i jest to samo . Tak jak wcześniej pisałem - skanowałem dysk . Nie wykryło błędów . Obecnie mój cały dysk jest sformatowany . A kopia jest oryginalna. Oryginalne niezmodyfikowane ISO z MSDN (Microsoft Developer Network) , więc powinien się zainstalować poprawnie . jak instalowałem Xp wyskoczyło teraz ,że nie można skopiować X pliku . Kliknąłem , aby to zignorował . I teraz jak się instaluje to każe mi wybrać język itp , ale ani myszka , ani klawiatura nie działa . Ale wolałbym , abyście pomagali mi z Windows 7 , bo XP przestanie być oficjalnie wspierany przez Microsoft w 2014 , a do tego mam kartę graficzną z DirectX 11 i 4GB - system 64-bit .

PS: Za utrudnienia przepraszam - za kręcenie z tym Windowsem , ale już powyżej wszystko wyjaśniłem.