Skocz do zawartości


Zdjęcie

SZUKAM POŚREDNIKÓW DO WSPÓŁPRACY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lukaszpirog@multimoney.pl

lukaszpirog@multimoney.pl

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 30 09 2011 - 08:57

Szukam pośredników do wspólpracy
W swoim portfelu mamy wiele produktów jednak z uwagi na zapotrzebowanie na rynku na kredyty dla firm (szczególnie dla firm nowopowstałych) bez zaświadczeń z ZUS i US, oraz bez weryfikacji w BIK skupiamy się szczególnie na takim produkcie.

Opis:
* Kredyt dla firm.

* Od 1 dnia założenia - między 0-3 miesiącem działalności - 10 000 pln oraz dwóch poręczycieli.

* Kwota max. do 120 000 pln (najmniej formalności do 70 000 pln).

* Bez zaświadczeń z ZUS i US.

* Minimum formalności (tylko wniosek, dokumenty rejestrowe i podstawowe dok. finansowe).

* Zamiast zabezpieczenia materialnego - zabezpieczenie w postaci poręczycieli (nie muszą wykazywać dochodów - tylko zaświadczenie z zakładu pracy lub PIT). Od złożenia dokumentów do wypłaty gotówki ok. 10 dni.


Zasady współpracy:

Za polecenie, podesłanie klienta zakończone sukcesem (uruchomiony kredyt) wynagrodzenie dla partnera to 40% prowizji netto uzyskanej przez nasze biuro.



W razie pytań proszę o kontakt.


pozdrawiam,

Łukasz Piróg
Kierownik Biura
tel. 501 557 276

MULTI MONEY
www.multimoney.pl
--------------------------------

Załączone miniatury

  • MULTIMONEY-LOGO.jpg

  • 0

#2 tambi

tambi

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 30 09 2011 - 17:46

Wolę betgun.com A dlaczego?

Teraz została promocja starterowa, można uzyskać do 140 zł po pierwszym zasileniu konta u bukmachera. Zauważyłem, że uruchomili także program partnerski. Tu pojawia się moje pytanie- czy to się opłaca? Bo bardzo mnie to zaciekawiło- wiązanie przyjemności z pożytecznym.

Przyjmijmy, że poleciliśmy 100 osobom. Dostajemy 40% od kwoty zakładu. Przyjmijmy kwotę symboliczną czyli 1zł.
0,4*1=0,4 czyli 40 gr.
40 gr*100 osób= 40 zł.
Tak to wygląda przy 100 osobach obstawiających tylko 1 zakład, a jak wiadomo tych zakładów może być kilka w ciągu tygodnia jak nie więcej.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych