Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SPRZEDAM] Fujitsu Siemens Amilo PA 1510 + Win XP HE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Bizon_22

Bizon_22

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 18 01 2013 - 14:26

Witam,
Dzisiaj mam do zaoferowania Państwu laptopa Fujitsu Siemens Amilo PA 1510.
Sprzedaję go, ponieważ jest on mi niepotrzebny, a szkoda aby leżał bez sensu na dnie szafy.
Jeżeli chodzi o papiery, płyty i ładowarkę, to niestety, ale takowych brak. Ładowarkę najzwyczajniej na świecie zgubiłem, a z papierami i płytami nie mam pojęcia co się stało.
Laptop jest na chodzie, gdy działa na podłączonej ładowarce. Na baterii nie chodzi, dlatego też sprzedaję jako niesprawny. Po małych kombinacjach, bateria trzymała 5 minut, po czym znów nie działała. Nie gwarantuję poprawnego działania przy dłuższym okresie użytkowania, bo tak jak mówiłem - laptop był przez parę lat nie używany. Wydaje mi się dobrym rozwiązaniem jako pierwszy laptop dla dziecka, ewentualnie jako dawca części (co chyba będzie bardziej opłacalne).
Do laptopa dołączony jest oryginalny CD-KEY do Windows XP Home Edition (czytelna naklejka z oryginalnym cd-keyem na odwrocie). Dyski są sformatowane, także brak zainstalowanego systemu (na prośbę kupującego, mogę zainstalować system).

Specyfikacja:
AMD Turion 64 X2 TL-50 1.6GHz
2 GB RAM
Dysk 120GB
Karta graf.: ATIRadeon Xpress 1100
Ekran: 15.4", 16:10, 1280x800
System: brak, CD-key do Win XP HE na spodzie laptopa
Waga: 2.8kg

Tak jak mówiłem - do laptopa nie posiadam ładowarki, jednak na ładowarce znajomego, laptop odpala się.

Laptop nie posiada zaślepek na zawiasy (co widać na zdjęciach), normalne ślady użytkowania.

Kontakt podany na stronie z licytacją.

Link: http://allegro.pl/fujitsu-siemens-amilo-pa-1510-win-xp-he-tanio-i2952977468.html

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych