Skocz do zawartości


Zdjęcie

SIEC NIEZIDENTYFIKOWANA WIN VISTA I CO DALEJ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nelcia

Nelcia

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 01 2014 - 22:20

Moi drodzy zainstalowałam Vindows vista i w Polsce używałam internetu przez wi- fi nie tylko korzystając z domowego połączenia również w wielu innych miejscach natomiast problem pojawił się w Niemczech. Siec jest wykrywana komp próbuje się połączyć i ma problem gdyż pisze ze siec jest niezidentyfikowana. Na tel na początku też coś nie działał internet po restarcie działa. Innym osobom bez problemu komp łączy się z internetem za pośrednictwem tego rutera. Próbowałam restartować komp wyłączać i włączać kartę sieciowa, wyrzucać i od nowa dodawać ta siec, sprawdzałam czy jest to automatyczne znajdowanie ip, no co tylko się dało i dalej nie działa co to możne być bo jestem już zmęczona ta sytuacja gdyż on działał jeszcze wczoraj w Polsce wszystko działało a tu nie chce się połączyć za chiny... ASUS F5SL Jesli ktoś może... proszę o pomoc!! 

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 08 01 2014 - 13:08

Witam!

Aby zlikwidować problem niezidentyfikowanej sieci należy w managerze usług
(Start -> Uruchom -> services.msc) zatrzymać i wyłączyć usługę o nazwie podobnej do tej: ##Id_String2.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762##. Aby to zrobić zmieniamy Typ uruchamiania na WYŁĄCZONY, po czym restartujemy komputer.



  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 08 01 2014 - 14:17

Jeżeli to nie pomoże sprawdź jak jest ustawiona ta Twoja sieć, jeżeli na publiczną to dlatego nie możesz się połączyć z internetem. Zmień to na "sieć domową"



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych