Skocz do zawartości


Rushifua

Rejestracja: 03 sty 2008
OFFLINE Ostatnio: Informacja prywatna
-----

Moje posty

W temacie: Komputer, Rozsądek i Cenna

06 01 2008 - 13:36

Co do jednego z wami się zgodzę istnieją firmy komercyjne które biją na łeb i na szyje inne reklamami itd nigdyś tak było z INTELEM i AMD/ATI. Co do kompa który wartość jest równa 40 tys zł, Kobieta która go zamówiła, pochodzi z Wielkiej Brytani, zarabijąc tam krocie, dlaniej w Polsce taki wydatek (Puki Funty Wysoko stoją), jest praktycznie niczym. Wszystko tak naprawdę zależy od zasobności kieszeni i możliwości wykorzystania.
Co do Viusty wykorzystuje ona 2 rdzeniówkę w pełni ale 4 rdzenie to już ma pewne problemy bo żadko w testach samej Visty pokazuje aby wykorzystywała taki procesor w pełni.

W temacie: Komputer, Rozsądek i Cenna

05 01 2008 - 19:13

Codo I zestawu jestem fanem SLI, a płyty EVGa, są pod tym względem najlepsze, może masz i racje ale jak zachowa się plyta i jak bedzie działać wszystko zależy tylko i wyłącznie od modelu płyty głównej. Pamięć Ocz która w poznaniu kosztuje 160 zł, uważasz zę 2 GB ram za 160 zł to cenna porażająca??
Co do drugiego sprzetu, widzę że nie jesteś z nowinkami, znajdźmi system operacyjny, któr w pełni wykorzystuje dwa rdzenie (Vista nie wykorzystuje ich w pełni), a co dopiero 4 rdzenie, komputer dla tej osoby, która zajmuje się grafiką komputerową, będzie jej slużył przez dłuższy czas.

W temacie: Co sądzicie o tym zestawie ?

05 01 2008 - 15:21

Co płyt z technologią SLI 680i polecam EVGA, to producent zajmujący się tego typu płytami głównymi co doi karty kupowanie GTS nie jest opłacalene lepiej wziąść GT lub jak masz kasę GTX. GTS jak i Ultra ś anieopłacalne nawet jak dla wielkich fanów nVIDIa. Tu już pokusiłbym się na 600w zailach Chiftec albo OCZ.

W temacie: Moj wujase kupuje kompa

05 01 2008 - 12:31

Cenny masz z Komputronika, jeśli chcesz zaoszczędzić i złorzyć coś mocniejszego a pochodzisz z Wielkopolski dobra rada, pod zespoły kupuj w Proline, Nagrywarki w Komputroniku a Głośniki, Monitory itd kupuj w Znaku, zaoszczędzisz nawet do 300 zł. Ja dla twojego wujcia dałbym coś takiego
Typ produktu Produkt Ilość Wartość
Płyta główna Gigabyte GA-N650SLI-DS4L
element zawiera: karta muzyczna, karta sieciowa 1 szt. 320.00
Procesor Intel Core2 Duo E6850 3,00GHz (S775) BOX
element zawiera: wentylator procesora 1 szt. 920.00
Pamięć RAM OCZ Technology 2x 1GB DDR2 667MHz Special Ops CL4
1 szt. 167.00
Dysk twardy IDE/SATA Seagate 250 GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły) 1 szt. 250.00
Karta graficzna GeForce 8800 GT Gigabyte 512MB TV & 2x DVI (PCI-E) 2 szt. 1998.00
Napędy optyczne Lite-ON DVD+/-RW LH-20A1H LightScribe BOX white / black / silver 1 szt. 112.00
Razem brutto: 3767.00 zł
A reszta pozostyaje ci na monitor obudowe i głośniki, co do Creativa 7.1, mój komputer to zarazem studio muzyczne, komputer do programowania i grania. I powiem ci, że ja niemogę czasami dojść do ładu z 7.1 i odpowiednim jej rozstawieniem, co do tego jakie głośniki skłaniałbym się do Creativa Inspire 5.1

W temacie: Sprzęt za 2486,00zł

05 01 2008 - 11:50

Nie mam Quad ale C2D, ale jak już wziąłbym 700 W, ale tak jak napisałeś 600 W spokojnie Styka. Bardziej chciałbym abyście się wypowiedzieli na temat chłodzenia, bo to mnie najbardziej interesuje...