Skocz do zawartości


Zdjęcie

Router na wyjazdy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Boromka

Boromka

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 08 12 2014 - 13:19

Witam, poszukuję routera, który będzie działał z intenetem moblinym tzn. takiego, dzięki kóremu cała moja rodizna podczas jazdy samochodem czy pociągiem będzie mogła korzystać z jednej sieci. Średnio się znam na takich rzeczach dlatego proszę o pomoc.



  • 0

#2 piotr_czarny

piotr_czarny

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 09 12 2014 - 12:40


Jest kilka fajnych routerów tego typu ale osobiście polecam AC 785 4G, możesz korzystać z niego wszędzie, ja często używam go podczas wypadów ze znajomymi więc jednocześnie spokojnie moze korzystać z niego przynajmniej 6 osób

Użytkownik Qauke edytował ten post 09 12 2014 - 23:41
Nie cytuj nie potrzebnie postów powyżej!

  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 09 12 2014 - 23:47

Polecam mobilny router Huewai MF60
  • 0

#4 Boromka

Boromka

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 11 12 2014 - 14:41

Właśnie dostałam modem Huwawei od dostawcy neta i w ogóle się nie sprawdza, znajomy polecił mi, żeby,m kupiła jakiś oddzielny porządny router mobilny


  • 0

#5 Boromka

Boromka

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 22 12 2014 - 15:30

Jest kilka fajnych routerów tego typu ale osobiście polecam AC 785 4G, możesz korzystać z niego wszędzie, ja często używam go podczas wypadów ze znajomymi więc jednocześnie spokojnie moze korzystać z niego przynajmniej 6 osób

 

Ostatnio znajomy, który jest wielkim fajnem Netgeara też polecił mi ten router i w dodatku na kilku forah też go polecano. Postanowiłam go kupić, mam go już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona AirCard 785 LTE sprawdza się wspaniale, wielkie dizęki za rade :)



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych