Skocz do zawartości


Rodrigues

Rejestracja: 19 sty 2009
OFFLINE Ostatnio: 02 10 2012 18:13
-----

Moje posty

W temacie: [1000 zł] Nowy komputer "na raty"

02 10 2012 - 18:12

No właśnie mi o to też chodzi... Ograniczyć wydatki na teraz do niezbędnego minimum, ale kupić coś nie na dziś tylko na jakąś tam przyszłość ;)... Więc płytka musi być w miarę przyszłościowa żeby z czasem można było na nią pakować to&owo :)

W temacie: [1000 zł] Nowy komputer "na raty"

02 10 2012 - 13:23

A widzisz... Nie jesteś pierwszą osobą, która poleca mi płytę AsRock-a :). Zawsze uważałem, że jak płyta główna to Asus albo Gigabyte. A tu proszę - AsRock :). No i też uważam, że nie warto na płycie głównej zbyt oszczędzać, bo to jakby nie było podstawa naszej jednostki :)

W temacie: [1000 zł] Nowy komputer "na raty"

02 10 2012 - 10:42

Witam!

Dzięki za polecone zestawy...
Jeśli chodzi o zestaw pierwszy to myślisz, że ta płyta wystarczy mi na kilka lat? Może lepiej na razie kupić trochę gorszy procek, ale lepszą płytę? A czy jak dokupię drugą kość to będzie chodziło to w Dual-u?
Natomiast zestaw drugi sporo przekroczył budżet jaki chcę na razie przeznaczyć (1750 zł). I jeszcze pytanko - dlaczego polecasz płytę ASrock? Wiem, że Ty ją posiadasz w swoim zestawie, ale czy nie są lepsze płyty typu Asus czy Gigabyte?

Moje pytania oczywiście wywodzą się z mojej skromnej wiedzy i nie są absolutnie czepianiem się. Chciałbym po prostu przeczytać opinię ekspertów na ten czy inny temat :)...

Pozdrawiam

W temacie: [1000 zł] Nowy komputer "na raty"

01 10 2012 - 21:10

Boże, ja nie chcę kupować komputera na raty :)... Najpierw chcę kupić płytę, procka i pamięć (nowe minimum potrzebne), a resztę wykorzystać ze starego zestawu... Proszę o radę na tema tego co napisałem na samym początku...

W temacie: [1000 zł] Nowy komputer "na raty"

01 10 2012 - 21:05

Ale mi nie chodziło kupienie komputera na raty :). Napisałem "na raty", bo najpierw chcę kupić te minimum potrzebne, czyli płyta, procek, pamięć, a sukcesywnie dokupować pozostałe rzeczy... :)