Skocz do zawartości


Robus

Rejestracja: 07 sie 2007
OFFLINE Ostatnio: 07 08 2007 15:18
-----

Moje tematy

Zostanę moderatorem

07 08 2007 - 12:35

Cześć,

Dlaczego chcę zostać moderatorem?
Między innymi dlatego, że lubię pomagać innym, nawracać zabłąkanych userów na właściwą drogę, pilnować porządku - robię to bo sprawia mi to przyjemność. ; )

Doświadczenie?
Owszem, spore. Z phpbb2 by Przemo mam do czynienia od ponad 3 lat. Z tym skryptem mam styczność w każdej wolnej chwili. Byłem moderatorem na wielu forach, większość z nich po prostu wymarła śmiercią natura.

Ile czasu mogę poświęcić na moderowanie?
W wakacje ok. 10 godzin. W roku szkolnym - każda wolna chwila.

Czego oczekuje?
Forum musi mieć aktywnych userów, nie jestem maszynkom do pisania postów. Więc jeżeli masz zamiar "wykorzystać mnie" do rozkręcenia forum to po prostu sobie daruj.

Lubie udzielać się społecznie, wypowiadać się na różne tematy i dowiadywać się przy okazji
wielu ciekawych rzeczy.

Jeżeli się zdecydowałeś:

Gadu-Gadu: 10519397*
AQQ: 5309417

*Zawsze na widoku jeśli jestem niedostępny to po prostu mnie nie ma. ; )

Poszukuję moderatora

07 08 2007 - 12:32

Cześć,

Nie znalazłem odpowiedniejszego działu więc myślę, że tu będzie dobrze. ; )
Nie ma tu żadnego linku więc NIE jest to reklama.

Poszukuję dwóch osób chętnych do współpracy przy tworzeniu forum o grach. Z góry informuję, że forum jest nowe. Stoi na porządnym serwerze z którym nie będzie problemów. (LiveNet.pl)

Forum o grach. Potrzebuje pomocy przy rozkręceniu tego interesu a potem w prowadzeniu tego przedsięwzięcia. Poszukuję wyłącznie osób z doświadczeniem.

Zgłoszenia powinny wyglądać tak:

Wiek:
Imię:
Zainteresowania:
Doświadczenie:
Dlaczego ty:
Coś od siebie:


Z tymi zgłoszeniami proszę na gg.10519397 bądź w tym temacie, adres forum po skontaktowaniu się na GG. ; )