Skocz do zawartości


Robirek

Rejestracja: 14 cze 2012
OFFLINE Ostatnio: 20 06 2012 04:12
-----

Moje tematy

Film z netu i "charczenie" głośników

14 06 2012 - 05:44

Hejki! Mam dostęp do komputera z zadziwiającą przypadłością. Spróbuję to opisać maksymalnie przejrzyście. Oglądam filmiki na YouTube - bez problemu, wchodzę na stronę np. http://niewygodne.info.pl/ a tam każdy filmik - video OK ale audio do kitu poniewaz z głośników dochodzi brzęczenie i charczenie. Dokonuję sprawdzenia pod innymi przeglądarkami i efekt jest taki sam. Poza tym podany wyżej adres www to nie jedyna taka strona, z której filmów nie mogę obejrzeć. Bez żadnego problemu natomiast można oglądać filmy nagrane wcześniej na HD bądź odtwarzać je z DVD. Komputer ma wgrany Win XP Prof PL.

[PROBLEM] Z uruchomieniem komputera - długi sygnał biosu

14 06 2012 - 04:48

Hejki! Poczytałem nieco forum ale nie znalazłem podpowiedzi dla siebie dlatego założyłem nowy temat z tak banalnym tytułem. Mam starszy komputer DELL a w nim wymienioną kilka miesiecy temu płytę główną. Przez ponad miesiąc komputer działał bez problemów po czym został odstawiony na półkę z powodu kupna nowego komputera z Win 7. Jakiś czas temu postanowiłem włączyć ponownie starszy komputer (dłubałem coś w nowym i chciałem sprawdzić to coś w necie) a tu niespodzianka: komputer startuje, na ekranie ukazuje się napis DELL i w prawym, górnym narożniku informacja o dwóch klawiszach F2 I F12 po czym, po upływie może minuty słychać pojedyncze, długie piknięcie, ekran robi się czarny a w lewym górnym narożniku miga jedynie kursor. I nic więcej się nie dzieje. Czy może ktoś i coś zasugerować?
Dane komputera:
DELL z oryginalnym zasilaczem 200W
Płyta o nazwie BLUFORD
BIOS po aktualizacji do nowej wersji
Proc Intel 1.8
RAM 2 x 512M
2 x HARDDRIVE 250G
Windows XP Prof