Skocz do zawartości


Zdjęcie

Robert Kubica w Ferrari?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dodo_14

Dodo_14

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 04 07 2008 - 09:24

Robert Kubica kierowcą Ferrari! Tak przynajmniej wynika z broszury informacyjnej włoskiego teamu.
Czy Robert Kubica jest już w zespole Ferrari ? - zastanawia się w piątek dziennik "Corriere della Sera". Wysłannik gazety ku swemu zdumieniu znalazł nazwisko polskiego kierowcy w oficjalnej książeczce biura prasowego Ferrari, przygotowywanej z okazji wyścigu w Magny Cours o Grand Prix Francji.

"Pomyłka czy lapsus, za którym kryje się smakowity news?" - pyta największa włoska gazeta. Żartuje, że Ferrari dementuje zawsze pogłoski o przejściu Kubicy do tego zespołu, tymczasem - jak wynika z książeczki - "on już tam jest".

W bloczku informacyjnym wymieniono wszystkich kierowców Formuły 1 z Ferrari i liczbę zwycięstw aż do tych, którzy wyścig wygrali tylko raz. Właśnie tam można znaleźć nazwisko Kubicy -triumfatora niedawnego wyścigu w Kanadzie w bolidzie zespołu BMW-Sauber.

Mediolański dziennik relacjonuje, że kiedy pokazano książeczkę Ferrari Kubicy, wydarł on kartkę ze swoim nazwiskiem i schował do kieszeni mówiąc: "żartujecie sobie, a ja muszę iść do pracy".

"Pożyjemy, zobaczymy" - podsumowuje "Corriere della Sera".


Co o tym myślicie Robert będzie w teamie Ferrari? ja mu tego życzę,ponieważ jak robi on obecnie takie rzeczy to w ferrari będzie mistrzem :banana:

  • 0

#2 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 04 07 2008 - 19:07

Wreszcie jakiś fajny wątek, w tym niewątpliwie zastanym dziale. :banana:

Co do Roberta, to myślę, że potrzeba by jakiejś bardziej oficjalnej informacji. Oczywiście bardzo cieszyłbym się z tego "transferu", bo było by to z korzyścią dla obu stron. :banana: Choć wydaje mi się, że ciężko było by wybierać po między Massą a Raikonenem, bo obaj to genialni kierowcy. Bardziej prawdopodobne było by przejście do McLarena i zastąpienie Kovalainena, który chyba nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych