Skocz do zawartości


Ritmo246

Rejestracja: 27 lip 2008
OFFLINE Ostatnio: 12 08 2008 17:17
-----

Moje posty

W temacie: Napęd uczulony na płyty....

12 08 2008 - 17:19

Czyli zostaje pożegnać się z odczytaniem płyt od kolegi???

Czyli zostaje pożegnać się z odczytaniem płyt od kolegi???

W temacie: Polskie menu do Samsunga

09 08 2008 - 08:38

No ok rozumiem Cię ale myślałem że są może jakieś programy żebym mógł sam sobie wgrać...

W temacie: Napęd uczulony na płyty....

02 08 2008 - 11:08

Hejj sory że tak długo musieliście czekać żebym napisał...;)Więc mój odtwarzacz to LG HL-DT-ST DVD-ROM GDR8163B(spisałem z menadżera urządzeń)Niestety nie podam wam marki nagrywarki kolegi gdyż wyjechał na wakacje i nie posiada telefon;)Wiem tylko że to również jest LG...Najciekawsze jest to że gdy kumpel nagra płytę i sprawdzam u siebie nie działa sprawdzam u kogoś działa i kiedy znowu wrzucę ją do siebie to czasami działa ale nie można nic skopiować;)Ale to zdarza się raz na 100 przypadków:)

W temacie: Problem z obrazem

29 07 2008 - 10:54

Wojtex16 dobrze mówi jeżeli bd działał to przyczyną może być twoje złącze w które wkładasz kabel od monitora do twojego kompa no chyba że jest to nowy komputer i monitor...choć sam nie jestem tego pewien ale należy wyeliminować każdą możliwość... ;)

W temacie: problem ze skanerem Plustek OpticPro ST64

29 07 2008 - 10:38

He no to nie jesteś sam ja mam tak samo z tym samym sprzętem;) ale miałem tak dopiero po ponownym zainstalowaniu Windowsa...Masz jakieś dodatki do Windowsa typu Sp1, sp2????Ja miałem problem gdy nie miałem żadnego...po zainstalowaniu Sp2 skanerek chodzi idealnie...Może to przypadek ale mi się udało... ;)