Skocz do zawartości


Riffa

Rejestracja: 23 mar 2016
OFFLINE Ostatnio: 01 04 2016 10:20
-----

Moje tematy

"No Signal" problem z Uśpieniem,

23 03 2016 - 12:14

Witam! mam pewien problem z niedawno zakupionym komputerem,a mianowicie gdy przechodzę w tryb uśpienia nie mogę go wybudzić, klawiatura i myszka (USB) nie reagują, jedyne co mogę zrobić to wcisnąć przycisk zasilania i gdy to zrobię komputer wstaje, ale monitor, klawiatura, myszka i przycisk resetu nie reagują  monitor pokazuję napis "Brak Sygnału" po wyłączeniu komputera i ponownym uruchomieniu wszystko to co robiłem przed "uśpieniem" zostaje przywrócone .Dodam jeszcze że za którymś razem wyskoczyło mi podczas uruchamiania coś o hibernacji więc ją wyłączyłem ale to nic nie daje .Podczas normalnego użytkowania monitor działa normalnie czasem podczas ekranu startowego rozłączy się na chwile i zaraz ponownie działa .Macie jakieś propozycję jak rozwiązać ten problem ? strasznie mi zależy na tym trybie "Uśpij"  System to Windows 7 Pro

 

Monitor podpięty DVI przejściówka na VGA < jak podłączyłem pod HDMI to monitor praktycznie cały czas nie chodził :P no Signal pokazywał się częściej po zminimalizowaniu gry itd 

 

załączam 2 zdjęcia z BIOSu 

DSC_0052.jpg

DSC_0055.jpg