Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rezygnacja z neostrady?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kuki

Kuki

    Stały użytkownik

  • 179 postów

Napisano 02 08 2007 - 23:08

Zacząłem zastanawiać się nad zrezygnowaniem z neostrady na rzecz dialogu. Interesuje mnie ile trzeba zapłacić w zaman za zerwanie umowy ( mam zawarta na okres określony) raz już ją przedłużałem. Wie ktoś może?? pozdrawiam

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 03 08 2007 - 06:40

Kiedyś było tak że płaciło się różnicę między ceną na czas określony-nieokreślony razy ilość miesięcy przez które neostradę używasz. Ale czy jest tak dalej nie jestem pewien, zadzwoń na infolinię to Ci powiedzą.

  • 0

#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 02 09 2007 - 14:54

Teraz za rezygnację z Neostrady płacisz 40zł. za każdy nie wykorzystany miesiąc umowy na czas określony. Ponadto nie możesz się ubiegać o zakup Neostrady z promocją, bo już skorzystałeś z promocji (nie wierzę, ze jest ktoś kto nie ma Neostrady z promocji).
  • 0

#4 Wuloss

Wuloss

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 11 10 2007 - 17:08

Ja na Twoim miejscu bym nie rezygnował z Neostrady. Jest solidną firmą i mi odpowiada ;)
  • 0

#5 mati_elo

mati_elo

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 15 11 2007 - 19:15

Ja na Twoim miejscu bym nie rezygnował z Neostrady. Jest solidną firmą i mi odpowiada :lol:

No ja Właśnie bym się nad Tym Zastanowił.. MOŻE i jest solidną FIRMĄ.. ale NET Muli codziennie wieczorem . . . i Sam też zastanawiam się nad ZREZYGNOWANIEM z Neo . . . Ale teraz na Jaką Firmę :)
  • 0

#6 Mrsdos

Mrsdos

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 15 11 2007 - 19:35

Na chello jak już coś, ja mam neostrade i działa mi bardzo dobrze w nocy mam download 200 więc nie tak źle jest jak mówisz bo u mnie bardzo dobrze działa mam liveboxa i w przeciągu 3 s. mogę mieć inne ip. Jak najbardziej ja zostane jeszcze jakiś czas przy neostradzie. Chyba, że po zakończeniu umowy będa ciekawe oferty na razie jestem na tak za neostradą.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych