Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rezygnacja / odrzucone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy jesteś za pozbawieniem Administratora Ziele rangi? (18 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za pozbawieniem Administratora Ziele rangi?

  1. TAK (2 głosów [11.11%])

    Procent z głosów: 11.11%

  2. NIE (16 głosów [88.89%])

    Procent z głosów: 88.89%

Głosuj

#1 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 30 04 2008 - 19:39

Cóż... Po wielu użeraniach się z ekipą, w których oczywiście wszyscy oskarżali mnie (bo jestem jedynym adminem, prawda?) doszedłem do wniosku, że powinienem zrezygnować z rangi administratora "dla dobra ogółu". Owszem nie miałem ostatnio czasu i jest to szczera prawda. Na gg jak zapewne zauważyliście również nie przesiadywałem całymi dniami/godzinami :turned: Ale cóż... Zawsze pracowałem dla dobra tweaks'a więc i teraz zamierzam uczynić coś dla jego dobra. Decyzja należy do was drodzy użytkownicy.

Zamieszczam ankietę, w której możecie zadecydować o dalszych losach starego zajętego admina. W postach proszę o zamieszczanie argumentacji.
Mam nadzieję, że doceniliście to co zrobiłem dla portalu jak i wybaczycie za to czego zrobić nie mogłem.

Pozdrawiam
"Administator" Ziele

  • 0

#2 wncvirus

wncvirus

    Leń !

  • 851 postów

Napisano 30 04 2008 - 19:43

Moim zdaniem należy przyjąć kogoś jeszcze na adminke.Bo to naprwdę roboty jest bardzo dużo a rozumię Ciebie Ziele że nie masz czasu teraz przed zakończeniem roku szkolnego bo czasami mam też takie okresy że nie wiem w co rękę włożyć bo tyle roboty.

  • 0

#3 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 30 04 2008 - 19:43

Ja się nie zgadzam z wypowiedzią Ziele. Znam się z nim najdłużej z Forum (Team) poza Makiem i wiem jaki jest. Uważam, że błędy w ekipie należy sobie wytykać, by wzajemnie rozpatrywać to co robi się źle i zmienić na lepsze.

Były najazdy i były pochwały. Zaproponowałem bardzo dobrą koncepcję usprawnienia działania Forum, jednak nie została ona do końca rozpatrzona przez grono Administratorów, ponieważ Ziele od razu postanowił, iż założy ten temat.

W każdym razie mam nadzieję, iż Ziele zostanie w ekipie, a burza przejdzie i znów będzie normalnie.
  • 0

#4 Abel

Abel

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 30 04 2008 - 19:47

Moim zdaniem to bez sensu... Znam Ziele od pewnego czasu i doskonale go rozumiem... Czasem na prawdę nie ma się czasu na portale i fora. Trzeba zająć się życiem. Więc jestem za tym, by Ziele pozostał adminem.
  • 0

#5 webtrax

webtrax

    Stały użytkownik

  • 180 postów

Napisano 30 04 2008 - 20:16

Jestem tu krotko, ale mniej wiecej widze jacy sa ludzie i uwazam, ze Ziele powinien pozostac na stanowisku Administratora...
Kazdemu zdarza sie, ze jest okres z mniejsza iloscia wolnego czasu, tymbardziej jak ktos pracuje albo sie uczy.

OT:
jezeli zdarzaja sie takie sytuacje, ze ktorys z Adminow nie ma czasu przez tydzien, dwa, miesiac, to moze warto byloby pomyslec
nad stworzeniem jednego, moze dwoch stanowisk Junior Admin, ktorzy wspierali by prace Ziele i Makensis a w razie
dluzszej nieobecnosci ktoregos z Adminow nie narastaly by jakies zaleglosci w pracy czy skarzenia uzytkownikow, ze tak malo sie dzieje.
EOT :turned:
  • 0

#6 Dodo_14

Dodo_14

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 30 04 2008 - 20:32

Witam,nie jestem na tym forum zbyt długo ale co do Admina "Ziele" uważam,ze jest super w tym co robi i chciałbym,żeby pozostał na tym stanowisku,tak długo jak to możliwe :turned:
  • 0

#7 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 30 04 2008 - 20:41

jak widzisz ziele na forum cie potrzebują, więc nie odchodź z łaski swojej, a tego- może by tak przyjąć jakąś dodatkową osobe na admina ? :turned:
  • 0

#8 Dodo_14

Dodo_14

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 30 04 2008 - 20:47

może by tak przyjąć jakąś dodatkową osobe na admina ? :turned:



I tu się zgadzam w 100% druga osoba by się na pewno przydała.
  • 0

#9 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 30 04 2008 - 20:57

Pomysł został przedstawiony w dziale dla ekipy, jednak Administracja się nie wypowiedziała...
  • 0

#10 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 30 04 2008 - 21:34

mimo wszystko chciałbym żeby ziele został :turned:
  • 0

#11 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 30 04 2008 - 21:44

/index.php?s=&am...st&p=100534 Autor tego postu... Wiecie kto to? Jeśli Mak go zatwierdzi to będzie właśnie wasz nowy Administrator. Zadowoleni? :turned:

  • 0

#12 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 30 04 2008 - 23:01

Wiesz Ziele, o ile doceniam Twoją pracę, to Twoje zachowanie przypomina jakby naszego prezydenta. Zwrócić uwagę na problem, jest foch i zaraz byś odchodził, nie na tym to polega. Zagłosuję na NIE.

  • 0

#13 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Napisano 30 04 2008 - 23:20

Odrazu głosowałem na NIE, dlaczego? Bo Ziele ,powinien być dalej administratorem, nawet jak nie ma czasu (ludzie musicie zrozumieć że admin to człowiek, który ma też inne ważniejsze sprawy niż forum).
Ziele rozumiem że nie masz czasu na forum, ale nawet jak będziesz miał torchę czasu i będą jakieś drobne zmiany to będzie się z czego cieszyć. Miejmy nadzieje że kiedyś będzie innaczej.

PS. Ludzie potrafią narzekać, nie rozumieją, że rozwiązywanie problemów nie jest takie proste. Najłatwiej jest powiedzieć, że da się coś zrobić, ale już wykonać jakąś rzecz to już nie tak prosto jak się wydaje/wydawało.
  • 0

#14 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 01 05 2008 - 10:26

jest foch i zaraz byś odchodził

To nie jest foch tylko reakcja na wasze uwagi w dziale dla ekipy.

A może czas na zmiany w zarządzie?

Może Ziele powinien zrezygnować skoro nie ma czasu

Może i powinien :turned:
  • 0

#15 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 01 05 2008 - 12:00

Zagłosowałem na NIE. Przepraszam Ziele, że tak na Ciebie naciskałem. Po prostu to była taka negatywna reakcja, no widzę, że ostatnio mało się na forum dzieje i wszystko poszło na Adminów. Dodatkowo nie masz dostępu do FTP, a Makensis'a jak nie było, tak nie ma (przynajmniej na razie).

Myślę, że powinieneś zostać, ale chyba nie obejdzie się bez zatrudnienia dodatkowej osoby na stanowisko Admina/Junior Admina... :turned:
  • 0

#16 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 01 05 2008 - 22:20

Co jest? Jak wróciłem to od razu wszyscy znowu mnie kochają? O_o
Ja i Makensis często wyjeżdżamy w sprawach służbowych, a do tego Makensis teraz zmienił miejsce zamieszkania i w nowym mieszkaniu nie ma stałego dostępu do Internetu.
  • 0

#17 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 02 05 2008 - 08:38

No ja za bardzo po Tobie pojechałem. Widzę to teraz w moich poprzednich postach. Sorry.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych