Skocz do zawartości


Zdjęcie

Restarty kompa podczas gry.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 31 01 2007 - 18:33

Wiem, że samą nazwą teamtu możecie być zażenowani, aczkolwiek jest to dla mnie wazne i będe rad jeśli ktoś mi pomoże. Sporo kartkowałem na Googlach, i znalazłem wiele rozwiązań tego problemu aczkolwiek samemu zlokalizować taki problem jest trudno.

Windows: Xp sp2.
Procesor: AMD Atholn XP 1100MHz
Płyta Główna: MSI KT4AV
RAM: 512mb, Kingston
Grafika: Nv 6600Gt
Dysk: Seagate 150Gb
Zasilacz: Fortron 350W

Co najdziwniejsze, komputer restartuje się, sekunde po tym jak wyłącze grę World of Warcraft. W grze problem chyba nie leży, gdyż przeinstalowywałem go. Pamięć niedawno wymieniana (3 miesiące), Dysk twardy także wymieniany razem z pamięcią, a więc nówka sztuka. W samej grze obniżałem detale itp. na niższe, ponieważ gra miejscami skakała. Mam jeszcze jedną grę zwaną Call of Duty 2, aczkolwiek przy jej wyłączaniu (odziwo) nic się nie dzieje. Zassałem właśnie Everesta Home Edition, aby sprawdzić napięcia, nie przekraczały 0,3V. Kondensatory na płycie głównej także są w porządku. Temp. także są w normie (procesor maksymalnie 49*). Komputer przeskanowany wszelakim oprogramowaniem jaki istnieje (Ad aware, nod32, mks vir online). Jakieś sugestie? Prosze, niech to nie będą rady typu "Przestań grać", bo kto raz w to grałwie o co chodzi :)

Pozsdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • 0

#2 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 31 01 2007 - 21:00

Gra jest źle zainstalowana lub potrzebuje jakiegoś pliku... Poszukaj tez Patche i najnowsze uaktualnienia do gry

  • 0

#3 Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 31 01 2007 - 21:58

Jak wiadomo, WoW jest grą on-line, czyli potrzebuje zawsze najnowszej łatki, wcześniej grałem na wersji 1.12.2, obecnie zatrzymałem się na 1.12.1, ale niestety problem się powtawrza... Gra instalowana dwa razy, ale z tej samej płyty, będe musiał kiedyś spróbować z innej płytki zainstalować...
  • 0

#4 jaworq

jaworq

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 31 01 2007 - 22:01

wow.exe daj jako tylko do odczytu

pozdrawiam
  • 0

#5 Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 31 01 2007 - 23:32

Ciekawy pomysł, już próbuje.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych