Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reklama dla salonu kosmetycznego w sieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 tal

tal

    Początkujący

  • 106 postów

Napisano 13 05 2022 - 07:31

Słyszałem,z e pozycjonowaanie tutaj nie przynosi oczekiwanych efektów. Czy ktoś posiada pod opieką salon kosmetyczny i optymalizuje go pod seo i jakie wyniki to przynosi? 

Na ile łatwo pozyskać klienta z ruchu organicznego poprzez stronę www?


  • 0

#2 Sawickas

Sawickas

    Początkujący

  • 72 postów

Napisano 13 05 2022 - 08:58

Klientów w końcu przyniesie, pytanie czy warto się w to bardzo angażować, poza podstawowe SEO techniczne i konieczny na stronie content.  To branża, w której można się reklamować na pierdyliard sposobów samym contentem w SoMe i klient będzie. Jak tak obserwuję z perspektywy klienta (prawie, not my thing, ale jestem w grupach tematycznych), to zapytań o ceny i terminy jest mnóstwo, a salony po prostu wklejają zdjęcia prac.
Swego czasu miałam szkółkę językową i w ogóle nie chciało mi się bawić w SEO i adsy, bo klienci sami przychodzili po prostych postach/ogłoszeniach/z polecenia. Być może to tłumaczy dlaczego Beauty też się w tej kwestii leni.
 
Moim zdaniem dużo większe znaczenie tuatj ma reklama w mediach społecznościowych takich jak facebook czy instagram:
 
Poczytaj sobie ten artykuł. Opisane jest tutaj jak prowadzić angażujące posty na facebooku w sprawie reklamowania salonu. 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych