Skocz do zawartości


Reedd

Rejestracja: 21 sty 2013
OFFLINE Ostatnio: 29 08 2013 13:17
***--

#269219 czarny ekran po instalacji Windows7

Napisane przez Reedd w 03 02 2013 - 19:40

Przetłumaczyłem i wygląda to mniej więcej tak :
Jeśli używasz Win7DVD, kliknij Dalej, a następnie wybierz opcję Napraw komputer.
W przypadku korzystania z wbudowanej opcji naprawy systemu, anulować automatyczne napraw, które mogą rozpocząć.
Wybierz z zaawansowanych opcji odzyskiwania. Następnie wybierz monituj polecenia.
Wprowadź następujące polecenie: bcdedit / enum

To jest trudna część. Twoje menedżery rozruchu mogą być różne w zależności od producenta OEM lub instalatora.
Zidentyfikować wszystkie referencje instalacji. Nie powinno być więcej niż jeden.
Jednym z nich jest ważny zapis, z drugiej jest uszkodzony / nieprawidłowy. Musimy usunąć nieprawidłowy rekord, a następnie przepisać.
Nie jestem tego pewien, ale wierzę,że to zawsze będzie {default} rekord, który jest uszkodzony.
Więc załóżmy, że jeste poprawna i {bootmgr} rekord jest zawsze ogólne i {default} wartość bywa uszkodzony.

Wprowadź następujące polecenie: bcdedit / delete {default}
Polecenie powinno zakończyć się pomyślnie.

Teraz, gdy już usunięte uszkodzony rekord, należy pozwolić na okna w celu identyfikacji i odbudować prawidłowe.
Wpisz następujące polecenie: Bootrec.exe / scanos
Windows powinien skanować w każdej instalacji systemu Windows na wszystkich dyskach i indentify powinna być przynajmniej 1.
Wybierz y, aby dodać go do menedżera rozruchu.
Polecenie powinno zakończyć się pomyślnie.

Teraz pozwól oczyścić i upewnić Windows, czy ma jakieś defualt ustawień startowych.
Wpisz następujące polecenie: Bootrec.exe / fixboot
Polecenie powinno zakończyć się pomyślnie.
Wpisz następujące polecenie: Bootrec.exe / fixmbr
Polecenie powinno zakończyć się pomyślnie.
  • 1


#269214 [1500] Komputer do gier

Napisane przez Reedd w 03 02 2013 - 19:26

Z tym sklepem to ja bym wybrał morele.net , nie wiem gdzie słyszałeś o nim takie rzeczy. Ja wiele razy w nim zamawiałem , i moim zdaniem jest OK.
  • 1


#269145 [1500] Komputer do gier

Napisane przez Reedd w 02 02 2013 - 20:03

Patrz , jakbyś tu dołożył lekko 200 ponad złotych , to masz lepszy procesor http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=51058 .
Moim zdaniem inne komponenty są dobre . Jednak ja na twoim miejscu poczekałbym jeszcze niech ktoś inny się wypowie.
  • 1