Skocz do zawartości


Redux!

Rejestracja: 13 sty 2013
OFFLINE Ostatnio: 21 09 2018 18:52
-----

Moje posty

W temacie: Komputery znajdują nieistniejącą grupę domową...

01 11 2013 - 19:11

Ponowna instalacja systemu to obejście problemu, nie jego rozwiązanie. Nie mam na tyle czasu by instalować wszystko od nowa, mam za dużo zainstalowanego oprogramowania by się potem z tym babrać.
Poczekam, może ktoś zna rozwiązanie bo na pewno jakieś istnieje.

PS: Mam wrażenie, że sam się plączesz w swojej wypowiedzi. Service Pack 3 dla Windows 8? Czyszczenie CCleanerem dopiero co postawionego systemu? Defragmentacja świeżej partycji?

W temacie: Komputery znajdują nieistniejącą grupę domową...

01 11 2013 - 17:30

To nie tak. Pierwszy komputer był aktualizowany z Windows 7 do Windows 8, potem też do 8.1. Reszta komputerów ma ten sam system od dawna.
Gdy na pierwszym komputerze miałem jeszcze Windows 7, miał on nazwę KAMIL-KOMPUTER. Tę samą nazwę miał jak działał na Windows 8 oraz Windows 8.1. Dopiero po jakimś czasie od instalacji 8.1 zmieniłem jego nazwę by sprawdzić, czy to w czymkolwiek pomoże. Na żadnym z tych drugich dwóch komputerów (laptop i drugi pecet) system nie był odświeżany ani nawet instalowany na czysto, działają na tym samym systemie od momentu zakupienia ich - jedynie pierwszy miał wykonywane aktualizacje na nowe systemy.