Skocz do zawartości


Razax

Rejestracja: 30 kwi 2010
OFFLINE Ostatnio: 20 05 2010 13:02
-----

Moje tematy

vectra jaki router?

02 05 2010 - 10:41

Witam. Do netu z vectry (kablówka, modem thomsona, kabel koncentryczny) TP-LINK TL-WR340G, TP-Link TL-WR543G, GetNet GR-534W zadziałają do dzielenia połączeń? Wtedy będzie połączenie kabel koncentryczny> modem thomsona> router> komputer? Nie mam wymagań porostu rozdzielenie neta kablami i wifi na około 4 komputery.

Lub polećcie jakiś inny tani (pentagrama czy coś):omg:

kilka pytań o router

30 04 2010 - 01:55

Witam.

Dopiero zaczynam zabawę z routerami. Potrzebuje dość taniego routera do nauki, zabawy i eksperymentów.
Mam kilka pytań ale mam już też kilka odpowiedzi. Wujo google pomógł: Mam netie na linii tp wiec annex a. Chce ominąć fast800 wiec router z wbud. adslem. Nagminnie używam torrentow rapidów hotfile itp, gram w gry online, skype itp. Potrzebuję router, który będzie śmigał jak mój fast800 czyli ma to być router i mi problemów nie robić. Często zmieniam sobie ip resetem neta jest mi to potrzebne (rs hothile megaupload). Stacjonare podłącze kablem lapka i smartfona (HTC touch hd Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g) na wifi.
Raczej koniec moich wymagań:omg:

Po tym co szukałem myślałem o TP-Link TD-W8901G lub innym tplinku (bo tanie są).
Mam nawet instrukcję dla laików pod tym adresem:p

Oświećcie mnie w mojej niewiedzy (jeśli głupoty popisałem, bo wujek google prawdę Ci powie lecz czasem ludzie brednie piszą i wujo google to podłapuje) lub zgaście moje poszukiwania innymi modelami:)

EDIT: Na noc będę go raczej wyłączał więc fajnie jakby zapamiętywał parametry.

Oczywiście będę wprowadzał do niego kabel ze wtykiem rj11.
Najlepiej jakby router nie posiadał przycisku ON/OFF:)