Skocz do zawartości


Rawcik

Rejestracja: 05 paź 2008
OFFLINE Ostatnio: 24 12 2008 10:13
-----

Moje tematy

MONITOR 24' DO 1000zł

21 12 2008 - 18:25

Witam!
Mam zamiar kupic monitor 24 calowy w granicy 1000zł , chcialbym zeby ten monitor mial 300cd/m lub 400cd/m,
10 000:1 kontrast, czas reakcji 2 ms zlancze d-Sub ,DVI-D HDMI(i tu takie pytanie gdy ma sie HDMI to czymozna podlaczyc ps2? jesli nie to raczej nie jest mi to potrzebne,chyba ze ktos napisze mi o jakiejs zalecie tego HDMI)Oczywiscie to co podałem nie musi byc koniecznie ale po prostu gdyby cos takiego sie znalazlo to fajnie by bylo.A co powiecie o tym monitorku LG W2452V.A kolejne pytanie to to czy moja karta graficzna GeForce 8800 GT 512 wystarczy na monitor 24 calowy.
Pozdrawiam

Jaki antywirusa i firewalla wybrac?

13 12 2008 - 20:25

Witam!
Do tej pory moim numerem 1 wsrod antywirusow byl avast home byl on bezplatny ale gdy sciagnelem pewien program ktory przeskanowal mi kompa to zobaczylem ze mam okolo 30 wirusow.Ja duzo sciagam i siedze na internecie wiec potrzebuje czegos pozadnego avast mi juz nie wystarcza, zastanawialem sie nad zakupem kasperskiego.Kolejna sprawa to firewalle wczesniej z nego nie korzystalem bo slyszalem ze gdy sie to ma to nie mozna sciagac (sciagam torrenty za pomoca programu bitspirint)ale nie dawno dowiedzalem sie ze mozna cos tam zmienic i przy firewalle bedzie mozna sciagac. :P
Pozdrawiam Rawcik