Skocz do zawartości


Rakmar

Rejestracja: 11 lip 2012
OFFLINE Ostatnio: 29 09 2012 14:41
-----

Moje tematy

Windows nie moze odnalezc pliku dysku

28 09 2012 - 20:17

Witam mam dziwny problem, otóz szybko wam go rozpisze z powodu braku czasu. Mam win 7 i wlaczajac np. frapsa mam: "System Windows nie moze odnalezc pliku "C:\Fraps\fraps.exe". Upewnij się, ze wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie". Tak mam z niektorymi a zas gdy wlaczam przegladarke mam: "F:\1\Opera x64\opera.exe Podana sciezka nie istnieje.Sprawdz poprawnosc sciezki i sprobuj ponownie".
Mysle, ze jest to dlatego gdyz w "regedit" chcialem ustawic by moim podstawowym dyskiem nie byl C a F i nei pomoglo, a tylko namieszalo...I czy ktos wie jak to teraz naprawic? Ogolnie chcialem to zrobic bo konczylo mi sie miejsce na podstawowym dysku i chcialem go po prostu zmienic, a nie pomyslalem ze odpowiednim programem caly zawartosc partycji F moge przeniesc do dysku C (az +400GB) :( No wiec wie ktos jak to teraz naprawic? Bym juz mogl spokojnie wszystko otwierac itd.? Jak to osiagne to dopiero teraz przezuce sobie ta zawartosc dysku F na C, powiem jeszcze, ze jak chce uruchomic "regedit" to pisze mi "System Windows nie moze odnalezc pliku "C:\Windows\regedit.exe". Upewnij się, ze wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie".
Mam nadzieje, ze jest to do rozwiazania. Z gory dzieki i pozdrawiam.