Skocz do zawartości


Zdjęcie

Quiz dla hackerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 napiwek

napiwek

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 03 06 2008 - 17:03

Chłopaki i dziewczęta mam taki problem.
Mam neta radiowego 1024/512 OFICJALNIE
NIEOFICJALNIE jest bardzo cienko. Max 128mb/s downloadu o upie już nie mówię.
Chłopaki po prostu przycinają w hu**. Sieć jest zrobiona na takiej zasadzie. Od głównego nadajnika sygnał odbiera odbiornik który nadaje z kolei sygnał do poszczególnych anten prywatnych ( do naszych kompów). Problem w tym ze pod ten główny odbiornik podłączone jest w sumie 15 PCtów a jakość tego nadajnika jest fatalna( kosztował 300zł)
Ponad miesiąc już piepszy sie do tego stopnia że neta albo nie ma albo ma speeda 6-10Kb/s Do tego stopnia że google ładują się 2 minuty w najlepszym przypadku
Za to gó*** płace 40zł miesięcznie.
Dzisiaj napisałem im że nie zamierzam płacić za takiego neta i za 21 dni w których neta nie było lub był ale 10kb/s nie zamierzam płacić. Chłopaki "z centrali" przyszpanowali i na 5 minut odłączyli mnie oraz zabezpieczyli sieć hasłem.
Mieszkam w małej miejscowości pod Siedlcami i mam możliwość podłączenia się do innej sieci (droższej ale wydajniejszej). Ale im płazem tego nie puszczę.

OTO PYTANIE QUIZOWE.
Mam wszystkie dane jakie można odczytać w właściwościach połączenia sieciowego.
Chciałbym administracji sieci narobić trochę kłopotu.
Proszę o propozycje dotyczące tego co może zrobić pojedynczy komputer z głównym serwerem.
Prościej: czy można w jakiś sposób zhackować serwer główny. Usunąć jakieś pliki, podesłać jakiegoś wirusa, zablokować sieć. Cokolwiek żeby chłopaki mnie zapamiętali.

I drugie pytanie. Czy ta sieć jest legalna?? Nie podpisywałem z nimi ŻĄDNEJ umowy!Dołączona grafika

  • 0

#2 Kai

Kai

    Stały użytkownik

  • 237 postów

Napisano 04 06 2008 - 12:58

NIEOFICJALNIE jest bardzo cienko. Max 128mb/s downloadu o upie już nie mówię.

No to masz światłowodowe łącze podpięte do miejsca zamieszkania. Więc w czym problem? *ironia*

1. I pewnie chcesz gotowe rozwiązanie na to jak się włamać? Wątpię, że uzyskasz takową odpowiedź.
2. Prawnikiem nie jestem - ale skoro płacisz za usługę tego typu bez podpisania jakiejkolwiek umowy to... chyba to nie jest zbyt legalne ;) W sensie nie masz wtedy żadnych gwarancji jakości usług. Wiem, że są tego typu oferty np. u Plusa, ale tam działa to na innych zasadach. Naprostuj mnie ktoś grzecznie, jeśli się mylę :)

  • 0

#3 napiwek

napiwek

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 04 06 2008 - 22:14

1 nie chce sie włamywać;] chce zrobić coś żeby utrudnić im życie:D jakiś mały wirusik, zablokować siec itp.
2 nie powiem ci dokładnie bo znawca neta nie jestem. W każdym razie to działa na zasadzie NADAJNIK GŁÓWNY -ODBIORNIK GŁÓWNY- Odbiorniki na poszczególnych domach. Co do omów to nic nie podpisywałem. Bo nic nie dawali. Wydaje mi sie że goście podłączyli kilka osób legalnie a reszte na czarno.
  • 0

#4 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 04 06 2008 - 22:38

skoro nie masz umowy wiec nic ciebie nie wiaze i nie musisz za nic palacic. Krotka pilka. Placisz i wymagasz, skoro nie wywiazuja sie z umowy "na gebe" to niech sie bujaja.Ptysie zalatwili np Neo 6MB lub inna radiowke i podzielili na 15 PC (przy czym kazdy jedzie na Torrentach itp, i jak to ma chodzic??) Jezeli masz mozliwosc podlaczenia sie gdzie indziej to tak zrob-szkoda nerwow i pieniedzy.
  • 0

#5 napiwek

napiwek

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 05 06 2008 - 22:52

spoko ale quiz może zostać. Ciekawe co ludzie wymyślą;]
  • 0

#6 webtrax

webtrax

    Stały użytkownik

  • 180 postów

Napisano 05 06 2008 - 23:40

Odpowiedzi do quizu:

1. Praktycznie jest możliwość przejęcia całkowitej kontroli nad serwerem
a wtedy to już hulaj dusza, piekła nie ma ;]
2. moim skromnym zdaniem... nie

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych