Skocz do zawartości


Qauke

Rejestracja: 19 mar 2011
OFFLINE Ostatnio: 01 11 2017 22:25
****-

#288469 Dziwne zachowywanie sie komputera

Napisane przez Marek K. w 17 07 2014 - 07:58

Albo się dysk poluzował, bo kabla tam raczej nie masz [skoro to notebook], radziłbym i to sprawdzić :)


  • 1


#288407 Wycena komputera

Napisane przez viris33 w 15 07 2014 - 12:06

100zł o ile znajdziesz jelenia na to :no:


  • 1


#288368 .:TWEAKS GAME TEAM:.

Napisane przez Macsch15 w 13 07 2014 - 18:23

Nick w grze:

Nazwa gry: Battlefield 4*, Battlefield 3, Battlefield Bad Company 2,  Firefall
Pora o której chcecie zagrać: Do ustalenia po kontakcie
Komunikacja głosowa w grach: TeamSpeak3 kanał prywatny po kontakcie albo Skype.


  • 1


#288365 Prosze o porade odnosnie sprzetu

Napisane przez viris33 w 13 07 2014 - 17:37

Na zintegrowanej intel HD to możesz sobie co najwyżej pasjansa w FullHD odpalić. Pentium N to bardzo słabiutki CPU, już lepiej Core i3 ale o grach na integrze zapomnij, chyba że zadowoli cię 20fps na Low detalach.
  • 1


#288352 Fotografika, sprzęt, oprogramowanie

Napisane przez brutus3 w 13 07 2014 - 12:06

Nie zrozumiałeś tematu to nie ma być temat jak w tematach o wszystkim tylko o cyfrowych aparatach fotograficznych nawet tych montowanych w telefonach komórkowych. Jakoś i umiejętność wykonywania zdjęć, oraz rozmowy o oprogramowaniu i jego obsłudze.

A konkursy to nie moja fotografia z moją facjatą, tylko zdjęcia z otoczenia oraz ich obróbki.

Temat to nie konkurs piękności lecz umiejętności i porady oraz wymiana doświadczeń w wykonywaniu zdjęć czy to w plenerze czy w pomieszczeniu o różnych porach dnia i pogody, oraz o innych drobnych lecz ważnych sprawach w tym temacie.

Oczywiście dałem temat fotografika lecz mam na względzie też robienie krótkich ciekawych pod różnym względem filmów tak kamerą jak i aparatem cyfrowym oraz ich obróbka obraz i dźwięk.

Temat wielkości oceanu i opiera sie na wykożystaniu tecniki cyfrowej czyli komputera.


  • 1


#288307 Złożony komputer - Czy będzie działał poprawnie ?

Napisane przez viris33 w 11 07 2014 - 18:58

Od biedy ujdzie, grafikę zmieniłbym tylko na Radka R7 260X - ciut wydajniejsza i AMD lepiej pasuje do 2 jajowców. No i zasilacz na coś lepszego np XFX Core 450.


  • 1


#288278 Problem z Ustawianiem portów

Napisane przez Marek K. w 10 07 2014 - 07:38

Portów? Czy DNS? Bo porty to co innego i DNS też co innego.

DNS czyli Domain Name Server możesz wpisać googlowskie, 8.8.8.8 i 8.8.4.4.


  • 1


#288225 Internet nie działa po zainstalowaniu Windows XP

Napisane przez Marek K. w 08 07 2014 - 07:40

Loopback to interfejs zwrotny, zwykle używany do testów [w codziennym użytkowaniu mało komu potrzebny], dlatego to nie jest Twoja karta sieciowa. Odinstaluj te sterowniki [jeżeli są zainstalowane do fizycznie istniejącej karty] i poszukaj w sieci sterowników do swojej płyty głównej, i dopiero wtedy je zainstaluj. Albo spróbuj z płyty zainstalować sterowniki ręcznie [tak jak instalowałeś loopback tylko zamiast automatu wybierz ręcznie]. A przede wszystkim sprawdź, czy karta jest włączona w BIOSie :)


  • 1


#288233 Czy warto kupić Chińską wersję iPhone'a 4?

Napisane przez makensis w 08 07 2014 - 15:50

Chińskie podróby iPhonów są oparte na.. Androidzie. Wystarczy wejść do Aplikacji Apple Store, aby się przekonać, że prowadzi ona do sklepu Google lub.. strony WWW Apple. Poza tym można prosić o zdjęcie wykonane kamerką z tego telefonu - jakość jest katastrofalna.
  • 1


#288201 Błąd 7zip Data Error

Napisane przez Marek K. w 07 07 2014 - 11:28

Kiedy ten błąd w ogóle wyskakuje? Przy instalacji? Jeżeli tak to - o ile post kolegi wyżej nie pomógł - wypakuj je na innym kompie, przerzuć wypakowane na swój i zainstaluj ręcznie ;)


  • 1


#288151 Nagłe wyłączenie kompa i awaria

Napisane przez BAKUN w 04 07 2014 - 01:00

Wygląda na zasilacz ale bateryjka biosu wyczerpana też może być.Słyszałem różne wersje że bez bateryjki też wystartuje i bynajmniej logo biosu się wyświetla. Moj stary sprzęt też kiedyś nie reagował , wymieniłem bateryjkę i ku zdziwieniu wszystko zaczęło działać.


  • 1


#288019 Dołożenie RAM Elixir do Goodram

Napisane przez viris33 w 27 06 2014 - 18:25

Ja pierniczę, we wrześniu kupowany za ponad 2 koła i już złom?! Chyba jestem trochę nie zorientowany w cenach albo postępie technologicznym. 

To ile trzeba dać za kompa żeby grać na średnich detalach przez 3-4 lata? Jeśli podkręcę obecny zestaw ile lat (a może miesięcy) pogram na nim na średnich detalach?

To chyba kolega jest bardzo zacofany w kwestii hardware... Ja nie mówię że złom tylko już staruszek. Phenom II miał premierę 5 lat temu czyli w 2009r a taki okres czasu w świecie komputerów PC to szmat czasu.. Aż dziwię się że jeszcze ten procesor był dostępny w sprzedaży - co prawda AMD klepało ten procesor dość długo bo nie miało nic wydajniejszego w swojej ofercie, Buldozery które okazały się klapą i na dodatek były słabsze od starych Phenom II nie wzbudziły zainteresowania więc klepali starą architekturę podnosząc tylko zegar bazowy żeby być w miarę konkurencyjni z Intelem - tylko tym z przed kilku lat (I i II generacja)!. A intel wypuścił 5 generację a być moze pod koniec tego roku lub na początku przyszłego pokaże szóstą w procesie 14nm. Co ciekawe AMD nadal tkwi martwo w 32nm.

 

Żeby grać przez 4 lata w ciągłe nowości trzeba blaszaka za 3500-4000pln i oczywiście nie na AMD bo ta platforma na 2 lata wstecz jest już za stara.

Jak tylko podkręcisz to posiedzisz rok, jak podkrecisz i wymienisz GPU to ze 2-3 lata ale procesor będzie mocno kulał, już dostaje mocno w kość w najnowszych grach - Watch Dogs, Crysis 3, BF4 itp.


  • 1


#288005 Tną filmy na YT i gry flash. WIN 7

Napisane przez Aal w 26 06 2014 - 19:07

Miałem ten sam problem w netbooku z procesorem AMD C-30 - jeden rdzeń 1.2Ghz i Radeonie 6250. Próbowałem wszystkiego i ciągły pokaz slajdów. Chrome, Opera, Firefox nic nie dało się obejrzeć. Jedyna przeglądarka na której wszystko chodzi bez problemu to UWAGA Internet Explorer.
  • 1


#287999 Lenovo p580 upgrade procesora z i3 do i5

Napisane przez viris33 w 26 06 2014 - 17:51

@makensis przecież widać na screenie że ma socket 988 rPGA więc nie może mieć lutowanego :no: to nie jest gniazdo FCBGA.


  • 1


#287933 ile fps będę miał w BF3 i CS:GO na GeForce GT630

Napisane przez kaaleth w 24 06 2014 - 09:59

A co z zasilaczem? Komputer napędzany powietrzem? Wygląda na zestaw z allegro.

 

35, ale tylko gdy mocno zjedzei z detalami

 

Nawet "zjechanie z detalami" nie pomoże. Gra będzie niegrywalna w trybie dla pojedynczego gracza, a o grze sieciowej można zapomnieć :)

 

Ta karta należy do segmentu typu "low-end"; więc co najwyżej przeglądania Internetu i zastosowań biurowych - Word, Excel, etc.


  • 1