Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fotografika, sprzęt, oprogramowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 13 07 2014 - 09:17

Mam propozycję do dyskusji.

Co powiecie na założenie dodatkowego tematu "Fotografika, sprzęt, oprogramowanie" oraz temat moje foto lub moje zdjęcia a jak się dobrze rozwinie to może jakieś konkursy.

Z tym że jeśli chodzi o konkursy to obowiązywało by wpisowe.

Oczywiście zasady są do uzgodnienia i wiem że wiele osób ma swoje strony internetowe i tam zamieszcza swoje prywatne fotki.

Mam nadzieję że temat zainteresuje wszystkich, czemu tak twierdzę bo obecnie mamy do czynienia z aparatami fotograficznymi cyfrowymi jest to mikro komputer gdzie już nie bawi się człowiek w wywoływanie filmów czy wymianą kliszy lecz przesyła dane do komputera i w nim dokonuje wszelkich poprawek czy retuszu zdjęcia.

Ciekawe co wy na tę propozycję?.

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 13 07 2014 - 10:48

A kogo obchodzi kto jak wygląda? Dla mnie pomysł jest bez sensu.

  • 0

#3 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 13 07 2014 - 12:06

Nie zrozumiałeś tematu to nie ma być temat jak w tematach o wszystkim tylko o cyfrowych aparatach fotograficznych nawet tych montowanych w telefonach komórkowych. Jakoś i umiejętność wykonywania zdjęć, oraz rozmowy o oprogramowaniu i jego obsłudze.

A konkursy to nie moja fotografia z moją facjatą, tylko zdjęcia z otoczenia oraz ich obróbki.

Temat to nie konkurs piękności lecz umiejętności i porady oraz wymiana doświadczeń w wykonywaniu zdjęć czy to w plenerze czy w pomieszczeniu o różnych porach dnia i pogody, oraz o innych drobnych lecz ważnych sprawach w tym temacie.

Oczywiście dałem temat fotografika lecz mam na względzie też robienie krótkich ciekawych pod różnym względem filmów tak kamerą jak i aparatem cyfrowym oraz ich obróbka obraz i dźwięk.

Temat wielkości oceanu i opiera sie na wykożystaniu tecniki cyfrowej czyli komputera.


Użytkownik brutus3 edytował ten post 13 07 2014 - 12:11

  • 1

#4 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 13 07 2014 - 13:44

Jest dział fotografia /Fotografia-f194/ a w nim tematy o których piszesz :)


  • 0

#5 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 13 07 2014 - 20:08

Biję się w swą zapadłą klatę że moja wina jak mówią ślepy w karty nie gra rzeczywiście jest.

Więc moja propozycja, wstydu oszczędzicie i usuńcie do kosza.


  • 0

#6 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 13 07 2014 - 20:33

Nic się nie stało. Kiedyś ten dział był na stronie głównej ale przez to że nie był zbyt często odwiedzany został zmieniony jako subforum dla Dyskusje na tematy różne :)



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Fotografika sprzęt oprogramowanie zdjęcia



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych