Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o Viste


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 husiek87

husiek87

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 27 07 2007 - 23:36

Witam.

Mam male pytanie do znawcow :lol: jak sadzicie czy oplaca mi sie zainstalowac Viste na takim sprzecie ...

CPU AMD Athlon64 X2 3600+ AM2
Mobo MSI K9NU Neo-V (MS-7270)
Ram 2GB DDR2 533
Graf Galaxy Geforce 8600GT 256 MB/128bit 600@1600
Dzwiek : Sound Blaster Audigy 1 < jak z nia radzi sobie Vista ?
HDD 160GB Seagate 7200 ATA .

a kolejne moje pytanie odnosi sie kodekow , K-Lite Codec Pack ver.330f.

Po zainstalowaniu pod Vista u znajomego filmy w pelnym ekranie maja maly rozmiar ... nie przelacza na pelny ekran filmu ... i obraz w filmi robi sie koloru bialego, mleczny lekko cos widac.

Pozdrawiam.

  • 0

#2 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 28 07 2007 - 11:24

Co do kodeków nie wiem, ale mogę odpowiedzieć Ci na pierwsze pytanie;

Na Twoim sprzęcie Vista powinna chodzić bez problemu, ale chcać odpowiedzieć konkretnie na Twoje pytanie odpowiadam: nie, na Twoim sprzęcie nie warto instalować Visty. Dlaczego? Dlatego że Visty w ogóle nie warto instalować. Lepiej zainstaluj sobie XP, lub jeżeli chcąc instalować Viste myślałeś głównie o aspekcie wizualnym, możesz zastanowić się nad jakimś linuksem, gdyż w niektórych z nich znajdziesz wszystko to co w Viście i nawet więcej, a nie tracąc przy tym na stabilności.

  • 0

#3 my5liwy

my5liwy

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 05 08 2007 - 20:16

kodeki zainstaluj te klmcodec103 audigy dziala mam sam to wiem a co do reszty jak masz viste to mozesz spokojnie zainstalowac powinna działac pozostaje kwestia wersji i do czego ma służyc jak myslisz o podkrecaniu to masz problem przy wersji x64 co prawda mozna zainstalowac program expertool od gainwarda i podkrecisz karte ale to juz nie to :rolleyes:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych