Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania odnoście budowy zestawu komputerowego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 06 02 2010 - 11:12

Panowie rozważacie dwie różne kwestie, co za różnica czy jeden czy drugi da się OC'ować o 100MHz lepiej od drugiego, w tym wypadku to są dwa różne chipsety, jakie korzyści daje dobra płyta na X58 nikogo chyba przekonywać nie trzeba.

  • 0

#22 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 06 02 2010 - 11:20

Zgadzam się z przedmówcą, dalej nie będę offtopował.

  • 0

#23 rotflcopter

rotflcopter

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 06 02 2010 - 13:58

Dobra, dzięki za pomoc, teraz zostały mi formalności, pod koniec lutego/na początku marca wypatrywałbym wyników O/C w podpisie :-P


Biorę X58 z eclipse SLI, karta dźwiękowa na PCI-E w zestawie przyda się.
  • 0

#24 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 06 02 2010 - 14:32

X-Fi na płycie (niech ci się nie wydaje, że to coś osobnego) nie bardzo by mnie rajcowało, bardziej natomiast pociągałoby mnie SATA 3 i USB 3 na tej płycie: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_315&products_id=25850
  • 0

#25 rotflcopter

rotflcopter

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 07 02 2010 - 06:43

Gdzie tam masz usb 3? jak rzeczywiście jest, to biorę.

Dyski sata 3 są drogie póki co.


Aktualnie czekam na odpowiedź od sklepu esc, czy mi tą obudowę na zamówienie ściągną, bo nie mają.
  • 0

#26 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 07 02 2010 - 09:02

ona ma USB 3.0

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID=3304&ProductName=GA-X58A-UD5


tylko na stronie sklepu tego nie napisali


nie musisz miec dysku sata 3, ten interfejs kompatybilny wstecz

Użytkownik fernandez edytował ten post 07 02 2010 - 10:23

  • 0

#27 rotflcopter

rotflcopter

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 07 02 2010 - 10:08

Okej, btw. weź powiększenie tego zdjęcia na tej stronie co podałeś, nawet gdyby nie był kompatybilny wstecz to tam jest i sata 2 i 3.
  • 0

#28 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 07 02 2010 - 12:03

nawet gdyby nie był kompatybilny wstecz to tam jest i sata 2 i 3.

ale jest kompatybilny więc o co ci chodzi? Google, wikipedia, bo zacznę pomimo mniej czy więcej składnego pisania podejrzewać cię o bezmyślność.

to tam jest i sata 2 i 3.

a które wg. Ciebie są 2 a które 3? Zdjęcie podpowiedziało?
Misiu ile komputerów w swoim życiu złożyłeś? Na razie uświadom sobie, że masę błędów popełniasz przy indywidualnych próbach wyboru (vide obudowa), ale jako żywo chcesz kwestionować pomoc tych co zestawów złożyli już tysiące, musisz mieć świadomość, że tak naprawdę to nam zwisa i powiewa co Ty do tej budy wsadzisz, dla mnie może to być nawet BX100 i baleron 333A.
EOT.

Użytkownik geronimoo edytował ten post 07 02 2010 - 12:08

  • 0

#29 rotflcopter

rotflcopter

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 08 02 2010 - 02:55

Easy men, easy...

Ja w zasadzie już temat zakończyłem, na zdjęciu po prostu pisze sata 2 a obok sata 3 pod złączami - nie śmiałbym kwestionować opinii geeka, który już nie jeden komputer złożył. Teraz czekam, dalszych pytań nie mam, ;) za pomoc okej? Nie frustruj się.

:P

"dla mnie może to być nawet BX100 i baleron 333A"

http://www.aksonet.pl/produkt-357.html Drogi ten zasilacz, ale lekki, przenośny, z małym TDP :-)

"ale jest kompatybilny więc o co ci chodzi? "

tzw. Co by było gdyby...

Zdaje mi się, że Celerony ( czy tam Balerony, jak wolisz) są już zdeczka za stare, nie sądzisz ?:/

"Misiu ile komputerów
w swoim życiu złożyłeś? Na razie uświadom sobie, że masę błędów popełniasz przy indywidualnych próbach wyboru"

Lepsze to niż nic, tutaj i tak poddaje się moje sugestie dyskusji i w efekcie wiem gdzie popełniłem błąd, przy okazji podczas budowy takiego składaka dowiaduję się wielu przydatnych rzeczy, a to jak wiadomo, procentuje, w efekcie czego ufam, że za jakiś czas sam będę w stanie podejmować takie decyzje, bez waszej pomocy.

EOT ( a co mi tam, przyszpanuję)

Użytkownik rotflcopter edytował ten post 08 02 2010 - 03:05

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych