Skocz do zawartości


Programmer

Rejestracja: 08 sty 2011
OFFLINE Ostatnio: 06 02 2011 20:51
-----

Moje tematy

Wybór laptopa do 2300 zł

06 02 2011 - 20:26

Witam, mam problem z wyborem laptopa. Będzie on przeznaczony do programowania, filmów, pisania dokumentów, internetu i gier. Zamierzam coś kupić do max. 2300 zł, ale niestety laptop, który mnie interesuje kosztuje 2350 i jest to:

Acer Aspire AS5742G-373G50Mnkk

Jestem w stanie tyle zapłacić, ale pod warunkiem, że będę go mógł bez problemu trzymać na kolanach, czyli temperatury obudowy muszą być w miarę niskie. Zastanawiałem się też nad Acer 5551g, ale 60C obudowy (w niektórych miejscach) to zdecydowanie za dużo.

Czy ten Acer za 2350 zł też się tak nagrzewa? Jest to dla mnie bardzo ważne.

Chyba, że macie jakieś inne propozycje w tej cenie. Karta musiałaby być mniej więcej na poziomie Radeon HD 5650.

[Reklama] OrderMyFiles- porządkowanie plików

08 01 2011 - 23:59

Witam, chciałbym wam zaprezentować moje dzieło - program OrderMyFiles. Jego zadaniem jest uporządkowanie plików dodając ich do odpowiednich kategorii, dzięki czemu jest je łatwo znaleźć. Posiada też parę przydatnych funkcji, które dodają przeróżne usprawnienia. Choć jest to jeszcze bardzo wczesna wersja (nazwałem ją Pre-Alpha, ponieważ można użyć Pre-Beta, a mój program jeszcze nie może się klasyfikować do Alpha) to zawiera najbardziej podstawowe funkcje, część z nich jest wyłączona. Program nawet mnie się przydał wiele razy, więc sądzę, że i u was tak będzie.

Program może jeszcze zawierać spore błędy, nie polecam usuwać za jego pomocą plików - aczkolwiek nic nie powinno się stać, ale lepiej uważać. Są dwie wersje: dla XP i dla Vista/7. Wersja dla XP powinna również działać na wcześniejszych edycjach systemu, ale nie była tam testowana.

Dlaczego oddaje program w tak wczesnej wersji? Chciałbym poznać wasze opinie na jego temat. Jest to dla mnie bardzo ważne.

Uwaga! Program w wersji dla XP wymaga do prawidłowego uruchomienia zainstalowanego .Net Framework'a w wersji co najmniej 3.0. Wersję 3.5 można pobrać z tej strony: http://www.microsoft...&displayLang=pl (w Viście i 7 ten problem nie występuje, gdyż domyślnie jest tam zainstalowany).