Skocz do zawartości


Zdjęcie

Profesjonalne kosmetyki regenerujące włosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 benek123

benek123

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 04 2019 - 17:09

Czy Twoje włosy są ciężkie, suche i wyglądają nieestetycznie? Szukasz skutecznego sposobu na ich dogłębne oczyszczenie i jednoczesne długotrwałe odżywienie? Najlepszym sposobem będzie zastosowanie odpowiedniego szamponu do włosów, ponieważ jest to pierwszy krok, który przybliża nas do wymarzonych i zdrowych włosów. W naszej hurtowni xxx można znaleźć doskonały szampon odżywiająco-regenerujacy marki Lisap. Kosmetyki marki Lisap prezentują serię odżywczo regenerując, która przeznaczona jest do włosów suchych o rozdwojonych końcówkach. Szampon zawiera mikrokapsułki olejków naturalnych, prowitaminę B5 oraz ceramidy, które głęboko penetrują zniszczone fragmenty włosa, intensywnie je nawilżając i przywracając gładkość oraz połysk.



Użytkownik pawel315 edytował ten post 06 10 2020 - 14:00

  • 0

#2 maukowa

maukowa

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 03 06 2020 - 11:36

A czy te preparaty do włosów można "mieszać" z innymi kosmetykami? No bo ja do twarzy stosuję takie xxx rzeczy i jak jeszcze zacznę rano smarować czymś włosy, to nie ma siły żeby na czole i górze głowy te różne preparaty się ze sobą nie zetknęły... Pytanie jaki będzie efekt.

Albo lepiej nie ryzykować, tylko po prostu wydłużyć poranną toaletę!



Użytkownik pawel315 edytował ten post 06 10 2020 - 13:59

  • 0

#3 Poznański

Poznański

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 30 08 2020 - 21:04

Do włosów rewelacyjny jest ten olejek Hasna, super odżywia włosy, regeneruje, odrastają nowe . Nawet łupieżu się pozbyłam. Świetny środek , naturalny, niewiele wystarczy nałożyć na włosy, potrzymac około pół godzinki i zmyć. Mnie się po nim super włosy wzmocniły


  • 0

#4 Walijski

Walijski

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 30 09 2020 - 22:23

Z mechanicznych klawiatur bardzo dobra jest Genesis Thor 300. W sumie nie narzekam, spoko się sprawdza do grania



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych