Skocz do zawartości


Zdjęcie

Producent Serwerów Hostingowych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Askurcz

Askurcz

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 20 06 2014 - 04:28

Mam takie pytanie. Nigdy wcześniej nie przywiązywałem do tego jakiejś specjalnej wagi, ani nie zastanawiałem się nad tym głębiej. Dziś jednak postanowiłem rozwiać pewne wątpliwości. Od ponad pół roku hostuję stronkę z telewizją online w firmie prohost, a dopiero dzisiaj zauważyłem (chyba dawno nie wchodziłem na ich stronę ^^), że mają "bardzo dobre serwery Dell". No dobra, wszystko fajnie blablabla, ale co to właściwie znaczy? Co z tego, że Dell? Czy jest jakaś różnica pomiędzy producentem, który ma już wyrobioną markę na świecie, a mniejsza firmą wujka Andrzeja, o której mało kto słyszał? Jakoś po krótszym zastanowieniu nic nie przychodzi mi do głowy, no ale ja się ogólnie mało na tym znam więc z ciekawości zapytam. Są jakieś dodatkowe profity i różnica jakości jeśli chodzi o bardziej znane marki sprzętu, czy to tylko chwyt marketingowy? 
Pzdr



  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 20 06 2014 - 10:17

Tak jak ze wszystkim, jakość części, wydajność. Zazwyczaj w tym przypadku im drożej == lepiej.



  • 0

#3 Askurcz

Askurcz

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 21 06 2014 - 02:37

Dzięki za odpowiedź, rozświetliła nieco moją niewiedzę. ;) Teraz będę wiedział na co patrzyć, jeśli chodzi o takie reklamy.


  • 0

#4 Marek K.

Marek K.

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 07 07 2014 - 12:08

Choć to nie do końca prawda, bo jeśli tytułowy Andrzej ma głowę to ci złoży lepszy serwer za mniejszą kasę :) Tyle że potem przy awarii każda część osobno i męka z gwarancją :) 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych