Skocz do zawartości


Zdjęcie

Procesor laptop i3 m 370


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damii92rr

Damii92rr

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 16 11 2015 - 12:04

Witam mam takie pytanie oglądajac np jakiś film z YT jak się ładuje słychać wiatrak jak pracuje procesora.. potem przerwa cisza nic nie słychać.. po jakiś 15min oglądania włączy się na trochę głośniej po czym ucichnie znów na 10/15minut

 

to samo z aplikacjami jak wejdę np stronę jakaś to uruchomi się głośniej na chwilę po czym już cisza.. sprawdziłem ani grama kurzu nie ma..musieli to w w sklepie czyścić  program hw monitor pokazuje  core 0 44stp  i core 2 43stp a maks pokazuje program 49



  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 16 11 2015 - 19:34

Jeśli to tylko trochę głośniej to nie ma powodu do obaw. Chodzi o to, że wiatrak na niższym poziomie obrotów nie daje rady ochłodzić dostatecznie wszystkich podzespołów tak więc co jakiś zwiększają mu się obroty i temp spada co z kolei powoduje obniżenie prędkości wiatraka i tak w koło macieju.



  • 0

#3 nosweratu

nosweratu

    Początkujący

  • 53 postów

Napisano 16 11 2015 - 21:04

jeśli dzieje się tak od niedawna - to pomyśl o wyczyszczeniu kompa - znajdz manuala jak go rezebrać i do roboty :) 


  • 0

#4 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 16 11 2015 - 21:38

Normalna sprawa. Ładuje to się grzeje więc musi szybciej się kręcić żeby schłodzić, jak już nie potrzebuje tyle mocy obliczeniowej to i temp spada a tym samym obroty. 


  • 0

#5 Damii92rr

Damii92rr

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 16 11 2015 - 23:31

Witam to tak normalnie jak siedzę na necie itp to temperatura z programu HW około 53 i 50

 

natomiast jak skanowałem kompa dr.webd + yt włączony to bylo po 75 na prockach

 

 

chodzi o to,że np leżę puszczam film i ładuje się i oglądam i cisza.. i tak po 15 minutach komputer tylko film odtwarza włączy się głośniej wiatrak na powiedzmy 10sekund po czym znów ucichnie na około 15minut

 

Sprawdziłem ani grama kurzu nie ma..



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych