Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy z uruchomieniem systemu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 flare

flare

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 09 2008 - 23:40

Witam, mam problem. Zaczeło się od zainstalowania sterowników do karty graficznej intela dla laptopa MSI pr601 lecz niestety po ich zainstalowaniu zaczął wyskakiwać błąd http://support.microsoft.com/?kbid=293078. Odinastalowałem te sterowniki i wszystko wrocilo do normy...ale bez sterowników. Postanowilem skorzystać z MSI live update i po tym zabiegu nie moge uruchomić komputera. Chciałem jeszcze raz sformatować kompa ale w trakcie instalacji po załadowaniu sterowników windowsa zacina się. Jak próbuje wywalić partycje przez fdisk to także nie mozna. jest to partycja EXT_DOS i nie da się tego wywalić gdyż są na niej dyski logiczne. Jak chce wywalić dyski logiczne to komunikuje mi ze nie ma dysków logicznych ;/
Nie wiem juz jak się mam za to zabrac skoro formata nie mogę, uruchomić nie moge, biosa restartowalem. Juz nie wiem. Poradźcie coś.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

  • 0

#2 Hanys997

Hanys997

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 20 09 2008 - 09:34

Cześć .

Ja na Twoim miejscu zastosowałbym rewelacyjny programik "wdclear" to formatowania dysku z niskiego poziomu , on ci usunie dosłownie wszystko i po tym zabiegu powinno wszystko wrócić do normy. Nagraj ten programik na dyskietce lub na płytce uruchom wiersz poleceń i odpal ten program po czym wybierasz z listy "Clean Drive - Writes Zeros" i przechodzisz kolejne komunikaty pojawiające się na ekranie aż wyskoczy okienko z postępem. Takie formatowanie może trwać do kilku godzin więc się nie stresuj za szybko :) Spakowany pliczek w załączniku. Oczywiście po formacie musisz założyć od nowa partycje bo zostaną skasowane (dysk będzie w formie fabrycznej - czyli tak jak przyniosłeś go ze sklepu :P Wrzuć system i napisz jak się sprawuje .

pozdrówki

Załączone pliki


  • 0

#3 meloow

meloow

    Początkujący

  • 137 postów

Napisano 20 09 2008 - 10:01

mnie to wyglada na coś takiego

albo update zrobił zły update BIOS-u i teraz się to sypie.
albo masz problem sprzętowy z ramem, dyskiem lub płytą.
  • 0

#4 flare

flare

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 09 2008 - 17:31

Cześć .

Ja na Twoim miejscu zastosowałbym rewelacyjny programik "wdclear" to formatowania dysku z niskiego poziomu , on ci usunie dosłownie wszystko i po tym zabiegu powinno wszystko wrócić do normy. Nagraj ten programik na dyskietce lub na płytce uruchom wiersz poleceń i odpal ten program po czym wybierasz z listy "Clean Drive - Writes Zeros" i przechodzisz kolejne komunikaty pojawiające się na ekranie aż wyskoczy okienko z postępem. Takie formatowanie może trwać do kilku godzin więc się nie stresuj za szybko ;) Spakowany pliczek w załączniku. Oczywiście po formacie musisz założyć od nowa partycje bo zostaną skasowane (dysk będzie w formie fabrycznej - czyli tak jak przyniosłeś go ze sklepu ;) Wrzuć system i napisz jak się sprawuje .

pozdrówki


Czyszczenie tym programem z moich obliczeń zajmie jakieś 140 godzin.... ja mysle ze to troche za duzo czasu aby czekać. :/


Dodam ze zflashowalem bios i dalej jest jak bylo... ;/

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych