Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy z Netią


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 M3G3L3

M3G3L3

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 06 08 2015 - 12:51

Witam, jestem klientem Netii od jakiś 6 lat. Jak się później okazało problem leży po stronie mojego dostawcy - Netii. W skrócie chodziło o to, że co 5 minut zrywało mi Internet. Niby problem niepozorny, ale to dziwne żeby taka firma z "wyspecjalizowanymi" technikami zajmowała się tym tyle czasu ( sam na naprawę czekałem tydzień, po czym usterka ponownie sie pojawiła). Mam pytanie szczególnie do klientów netii. czy u was tez wystąpił podobnego typu problem i czy równie tak długo czekaliście na naprawę, czy może ja jestem jedyny na którego Netia ma "wy[beeep]ane" (dodam że umowa  ta firmą kończy się w grudniu tego roku i zastanawiam się nad przedwczesnym zerwaniem umowy). 



  • 0

#2 alus09

alus09

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 06 08 2015 - 14:32

Witam, jestem klientem Netii od jakiś 6 lat. Jak się później okazało problem leży po stronie mojego dostawcy - Netii. W skrócie chodziło o to, że co 5 minut zrywało mi Internet. Niby problem niepozorny, ale to dziwne żeby taka firma z "wyspecjalizowanymi" technikami zajmowała się tym tyle czasu ( sam na naprawę czekałem tydzień, po czym usterka ponownie sie pojawiła). Mam pytanie szczególnie do klientów netii. czy u was tez wystąpił podobnego typu problem i czy równie tak długo czekaliście na naprawę, czy może ja jestem jedyny na którego Netia ma "wy[beeep]ane" (dodam że umowa  ta firmą kończy się w grudniu tego roku i zastanawiam się nad przedwczesnym zerwaniem umowy). 

To chyba wszystko zależy od miejsca zamieszkania, bo w dużych miastach internet powinien dzialać lepiej niż w malych. Mi w kazdym razie dziala ok, mieszkam w warszawie no i nie mam przerw w dostawach ani nic w tym stylu. A mam netie od 2 lat.



  • 0

#3 kroldrog

kroldrog

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 06 08 2015 - 14:39

ja miałem problemy z netem po ostatniej burzy, ale dosc szybko zajeli sie problemem. Teraz hula :P 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych