Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem(przy uruchomieniu DirtShowdown)z msvcrt.dll.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Irek09

Irek09

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 13 01 2013 - 14:36

Nie jestem przekonany, ze moj temat lapie sie w kryteriach forum poniewaz korzystam z takich pomocy po raz pierwszy:) Moj problem pojawil sie poniewaz stosowalem kilka metod, ktore opisze nizej, ale postanowilem zapytac o pomoc. Zainstalowalem DS z obrazu ISO, obraz zamontowalem i podczas uruchamiania wyskakiwalo okienko brak d3d11.dll. , wiec plik pobralem i wkleilem tam gdzie zainstalowany folder gry. dalej>wystąpił problem"nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll".probowalem naprawic wpisujac w cmd.exe procedure o sprawdzanie plików system32. po ponownym uruchomieniu>sprawdzeniu problem dalem sie pojawial.probowalem pobrac msvcrt.dll ale nie moglem. probowalem zmieniac pliki dll>z wpisem"old_dll ale pliku dxgi.dll nie posiadam(nie wiem czy to istotne)..pobieralem program do sprawdzania plikow DLL ale pokazywal ze wszystko wporzadku, chcialem zmienic cos w REMEERE MAP EDITOR ale nie uruchamia sie program z powodu msvctr.dll. Pobralem service pack 3 . ale nie moge zainstalowac
komp: Intel core DUO E4400 2GHZ
2GB RAM..Karta:RADEON 512mb

jakies sugestie?

Użytkownik Irek09 edytował ten post 13 01 2013 - 14:38

  • 0

#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 13 01 2013 - 14:54

Zaktualizuj directx'a - to chyba on stanowi problem

  • 0

#3 @mashcharlie

@mashcharlie

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 14 01 2013 - 16:30

Podaj dokladny model karty graficznej, ani tylko ilosc RAMu i producenta CHIPSETu
Jezeli chodzi o DX to jeszcze warto zapytac jaki masz system, mozliwe, ze nie obsluguje DX potrzebnego do obslugi DS.
Posiadasz zainstalowane strowniki? Pewnie tak - jakie?
Posiadasz zainstalowane nVidia Physx? Wiem, ze to Radeon, ale i tak wypytam :P

To juz po krotkich ogledzinach - stawiam, ze posiadasz XP. Ktoru obsluguje max DirectX 9.0c.
DS potrzebuje DirectX11. Klops mate ;{ - zrodlo

Użytkownik @mashcharlie edytował ten post 14 01 2013 - 16:34

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych