Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze zbyt głośną pracą komputera.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Coen

Coen

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 31 10 2007 - 15:09

Witam !

Kilka dni temu miałem mały skok napięcia w domu, wyglądało to tak że komputer podczas grania wyłączył mi się nast. załączył, znow wyłączył i ponownie załączył z tym że odrazu po tym załączeniu wyskoczył mi błąd, w jego treści pisało abym przywrócił ust. fabryczne w Biosie i tak też zrobiłem. Na początku wszystko było normalnie, Widnows chodził beż problemów jednak teraz gdy odpalam gre bądź film lub robie cokolwiek co powoduje wzrost pracy procesora komputer zaczyna dosyć głośno wyć ;)
Sprawdziłem temp. na procesorze utrzymuje się w granicach 36- 39 stopni, niepokoi mnie jednak temp. grafiki bo wynosi ona 72 stopnie i tak cały czas pomimo iż wentylatory działają na 100 %.

Jeżeli ktoś spotkał się już takim problemem to prosze o pomoc ponieważ mam wrażenie że przez te przywracanie ust. fabrycznych w Biosie coś się zmieniło nie tak jak powinno ;)

Mój komp to :
Intel Core 2 1,86 GHz
1,00 GB Ram
Gforce 7600 GS
Asus P5... (niejestem pewny co było dalej w nazwie płyty gł. ponieważ mam 3 komputery w domu o podobnych parametrach i troszke mi się to myli)

  • 0

#2 Messiah

Messiah

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 31 10 2007 - 20:47

ale co wyje, wentylator? Wydaje mi się, że to wentylator od karty graficznej. Ma zbyt duże tarcie i dlatego karta się grzeje.

  • 0

#3 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 07 12 2007 - 17:29

wiec............grafika moze osiagac temp do ponad 100 stopni........

a sprawdz jakie masz obroty wentylatorów programem EVEREST xD

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: głośna praca komputera głośny komputer



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych