Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z załadowaniem pulpitu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 m11m11

m11m11

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 15 12 2008 - 17:18

WITAM SERDECZNIE

Ok. miesiąc temu kupiłam notebooka Asus, a juz pojawia sie jakis problem. Chodzi o pulpit- po włączeniu zamiast dotychczaswych ustawien na pulpicie pojawia sie jedynie białe tło z napisem Asus- nie ma dotychczasowego tła, nie ma ikon, pasek narzędzi jest ukryty. Za każdym razem musze reczenie od nowa wsystko ustawiac- pasek narzedzi ma właczona funkcie autoukrywania, musze od nowa ustawic tło pulpitu, w widoku ustwic na pokazywanie ikon na pulpicie, zmienic rozdzilczosc bo ikony sa postrz ępione. Po takiej operacji 3-4 włączenia kompa jest wszsytko dobrze, potem znowu jest to samo, i znow wszystko od nowa trzeba ustawiac. Nie wiem z czego to wynika, dlaczego taki problem przy nowym komputerze. Skanowalam komputer i antywusem i róznymi programami wykrywajacymi błedy- zaaden nie wykrył nic niepokojacego...Bardzo prosze, pomozcie i poradzcie co zrobic by taki problem juz sie nie pojawiał. Z góry bardzo dziekje.

Zapomnialam dodac, ze pulipt "znika" najczesciej jak odłacze go od kabla zasilania i wezme ze soba notebooka np. na kanapę, nie wiem czy to ma jakis związek...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych