Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z usuwaniem danych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ADmP

ADmP

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 27 03 2008 - 18:28

Jakiś czas temu poruszałem ten problem, ale jakoś nie było odzewu. Może nie trafił się nikt z dobrą wiedzą, więc poruszam problem raz jeszcze. A sprawa wygląda tak:
1.Usuwanie plików - bez problemów
2.Usuwanie folderu sytstemowo (delete folder) - niemożliwe: cannot remove folder: the directory is not empty
3.Przy użyciu File Shreddera: pliki zastają skasowane, ale sam folder nie. Komunikat jak wyżej
4.Folder mogę usunąć za pomocą File Unlocker: opcja delete (program pokazuje, że folder NIE JEST w użyciu przez inne aplikacje)
5.PC&Registry Cleaner usunął zbędne foldery do kosza, ale z kosza to nie mogę ich ruszyć. Żaden program czyszczący nie może opróżnić kosza. Próbowałem nawet JV16 - beton
6.Komputer jest czyściutki: używam OutpostFirewall Pro i NOD32
7.Mój OS to WinXP ServisPack2
8.Opcja w koszu:Empty the Recycle Bin usuwa pojedyncze pliki, folderów nie może, komunikat jak w p.2
POMOCY!Dołączona grafika!12.jpg
To są programy zainstalowane w systemie

  • 0

#2 Gość_Tobix_*

Gość_Tobix_*

Napisano 27 03 2008 - 19:08

jak nie chce sie usunac to zawsze uzywalem Unlocker'a. Moze jednak cos w kompie siedzi, przeskanuj np. spy-botem oraz sprawdź log w Hijackthis. Mozesz rowniez uzyc ComboFix'a czesto pomaga ;)

  • 0

#3 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 27 03 2008 - 19:14

Witam; Odkurzacz dobrze czyści z zbędnych plików i porzuconych folderów, sam go na co dzień używam. CClaner kasuje co leci i należy ostrożne z nim się obchodzić ale czyści nie dokładnie i rzeczywiście, pozostawia jeszcze wiele do sprzątania.
  • 0

#4 ADmP

ADmP

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 27 03 2008 - 19:22

[quote name='brutus3' post='93194' date='27.03.2008, 18:14']Witam; Odkurzacz dobrze czyści z zbędnych plików i porzuconych folderów, sam go na co dzień używam. CClaner kasuje co leci i należy ostrożne z nim się obchodzić ale czyści nie dokładnie i rzeczywiście, pozostawia jeszcze wiele do sprzątania.[/quote]
Odkurzacz mam zainstalowany, ccleaner,AdvancedSystemCleaner, RemoveEmptyDirectories - NIC TO NIE POMAGA

[quote name='Tobix' date='27.03.2008, 18:08' post='93188']
jak nie chce sie usunac to zawsze uzywalem Unlocker'a. Moze jednak cos w kompie siedzi, przeskanuj np. spy-botem oraz sprawdź log w Hijackthis. Mozesz rowniez uzyc ComboFix'a czesto pomaga ;)
[/quoKomp jest czysty jak kryształ, kanowałem wielokrotnie ;)
  • 0

#5 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 27 03 2008 - 19:32

Jeśli masz na dysku wydzielone 8MB wolnej partycji to żadnym programem z pod Windowsa tam nie sięgniesz. Jeśli coś tam ci paskudnego sie wpisze to kaplica bez ponownej kasacji i formatu nic nie zrobisz. Żeby na przyszłość uniknąć tego to zobacz link:Link. Sposób formatowania bez tych 8MB wolnej partycji.
  • 0

#6 ADmP

ADmP

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 27 03 2008 - 20:03

Jeśli masz na dysku wydzielone 8MB wolnej partycji to żadnym programem z pod Windowsa tam nie sięgniesz. Jeśli coś tam ci paskudnego sie wpisze to kaplica bez ponownej kasacji i formatu nic nie zrobisz. Żeby na przyszłość uniknąć tego to zobacz link:Link. Sposób formatowania bez tych 8MB wolnej partycji.

Moje partycje to około 6, 6 i 42. Dysk laptopik ma nieduży. To Dell Lattitude Intel® Pentium®4, Mobile CPU 2.00GHz,1.99GHz. 512 MB RAM. Służy mi wiernie od 3 lat, muszkuję dużo po sieci i jak coś złapię to robię format, nie bawię się w ratowanie systemu. Pierwsza partycja to tylko windows i przeglądarka, druga to potrzebne programy, trzecia 42G to magazyn. Średnio robię reinstalację co 3 m-ce. Ze swoim problemem borykam się od ok. pół roku, lista programów jest stałą, jak na fotce, którą dodam niebawem

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych