Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z uruchomieniem Windowsa XP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 morgy123

morgy123

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 10 2008 - 14:39

Koledze padl system bo łapnął jakiegos wirusa... U mnie zrobilismy format jego dysku jednak w ogole nie chciala wlaczyc sie plyta z windowsem, nawet przy wymuszaniu bootowania...Włączyłem wiec instalke przez mozejgo windowsa

zainstalowalem w koncu system na jego dysku ale sam rozruch odbywa sie przez moj dysk C i jak odłącze moj dysk to z jego dysku nie zastartuje windows bo nie ma jak... Jak zrobic aby rozruch byl tez na jego partycji z windowsem zeby jak odlacze moj dysk windows na jego dysku zastartowal?/

Błagam o pomoc bo mnie juz trafia! z gory dzieki

  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 03 10 2008 - 14:48

a nie np u siebie tylko sformatuj jego dysk i na jego kompie zainstalować System

  • 0

#3 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 03 10 2008 - 16:13

Hmm ... Sprawdz ustawienie zworek ??
  • 0

#4 morgy123

morgy123

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 04 10 2008 - 09:59

NOo własnie doszedlem do wniosku ze najlepiej na jego kompie zaisntalowac windowsa...mam jednak pewien problem poniewaz po zaladowaniu biosa mimo iz wymuszam bootowanie plyty cd wlacza mi sie komunikat "brak pliku NTLDR" nie wiem wiec jak uruchomic instalke...
  • 0

#5 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 04 10 2008 - 11:00

Weź wyłącz bootowanie dysku i na pierwsze włącz bootowanie CD-DVD... Powinno zadziałać a po instalacji powroć do poprzedniej konfiguracji...

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: bootowanie komputera instalacja Windows kolejność bootowania



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych