Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z siecią


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 alefelek

alefelek

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 12 02 2013 - 18:06

Witam,

robiłem ostatnio format i przerzuciłem się na Windows 7 32bit. Problem w tym, że pobrałem sterowniki ze strony http://www.gigabyte....ev_10/download/ i nie mogę zainstalować sterownika sieci, ponieważ w czasie instalacji wyświetla się komunikat "

Realtek Network Controller was not found. If Deep Sleep Mode is enabled please plus the cable."



W menedżerze zadań Windows widzi port Ethernet, w Biosie również jest włączony (poza LAN Boot ROM, bo nie wiem co to jest).


Plyta główna to Gigabyte 78LMT-S2P.

Mimo pobrania sterownika, gdy w menedżerze dają mu lokalizację instalki sterownika, on jej nie widzi.

Proszę o pomoc, bo nie mam internetu, a potrzebuję do pracy ;(

Użytkownik alefelek edytował ten post 12 02 2013 - 18:08

  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 12 02 2013 - 19:54

Różnie ludzie piszą o tym problemie i naprawdę nie wiem co dokładnie go rozwiązuje. Możesz spróbować odłączyć zasilanie(całkowicie->przełącznik zasilacza,lub wyjęcie wtyczki) na powiedzmy 2 minuty. Możesz próbować wypinać wszystko z komputera i wpinać spowrotem pojedyńczo(Ktoś miał konfilkt urządzeń). Komuś pomogło wyłączenie speedstepa(chociaż w tym przypadku akurat nie mam pojęcia co to mogło dać) Gwarancji na żaden sposób nie udzielam.

Użytkownik bipiw edytował ten post 12 02 2013 - 19:57

  • 0

#3 alefelek

alefelek

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 13 02 2013 - 09:28

Problem rozwiązał się sam, jak doszedłem do najnowszych sterowników (nie Realtek) tutaj http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-78lmt-s2prev_50/download/

Mam jeszcze inny problem z rozdzielczością ekranu... Na Win 7 mam najwyższą 1440x900, bo przyzwoicie wygląda, ale problem w tym, że na monitorze LG Flatron L192WS, który też niby obsługuje tą rozdzielczość ekran się nie mieści tzn. po lewej i prawej oraz od góry jest przycięty, zaś od dołu jest czarny pasek.. da się to jakoś ustawić?
  • 0

#4 Reedd

Reedd

    Stały użytkownik

  • 348 postów

Napisano 16 02 2013 - 11:46

Załóż osobny temat w sprawie problemu o tej rozdzielczości.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych