Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z recovery w Packard Bell


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 waskiganja

waskiganja

    Początkujący

  • 67 postów

Napisano 10 01 2015 - 22:42

Więc tak mam Notebook-a Packard Bell EasyNote ENTF71BM windows 8.1 gdy włączam  "Packard Bell Recovery Management"  i  wciskam   "przywróć do ustawień fabrycznych"  lub   "  Dostosowane przywr.(Zachow. danych użytkownika)"   to wyskakuje komunikat      "Dysku twardego nie skonfigurowano do domyślnych ustawień fabrycznych. Przywracanie zostało przerwane "  i jeszcze jaedno małe pytanie makiełem kiedyś netbook-a Acer nie pamietam modelu jak w nim chcialem włączyć recovery to klikałem podczas uruchamiania komputera F8 czy tam któryś przycisk od F1 do F12 to mogłem sformatowć kompa i zainsalowć windowsa czy w tym moim Packard Bell też jest taka możliwość? Dodam jeszcze że jak włączam program do partycjonowania w tym packard bell to pokazuje partycje recovery która ma 600 mb

 

POMOCY



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 10 01 2015 - 23:58


Przywracania ustawień można dokonać, dzięki programowi Packard Bell Recovery Management. Kiedy po starcie komputera pojawi się logo Packard Bell należy przytrzymać klawisz Alt jednocześnie wciskając klawisz F10 (w niektórych modelach mogą to być klawisze F11 lub F9).

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych