Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z przyszłością i wybór kierunku studiów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafek1210

rafek1210

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 02 01 2013 - 17:54

Witam!

Na samym początku zaznacze, że jestem nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu utworzyłem temat. Mam duży problem i chciałbym się Was poradzić. Mianowicie, za rok skończe liceum i pasuje wybrac się gdzieś na studia. I tu zaczynają się schody. Przyszłość chciałbym związać z branżą gier komputerowych, tylko nie wiem co dokładnie chciałbym robić. Czytałem troszke o tym i mam mętlik w głowie... i tu, mam nadzieje, pomożecie Wy. Jakie zawody (oczywiście przy tworzeniu gier) są dostepne, czego miałbym się uczyć pod dany zawód? Piszcie wszystko co wiecie :)

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 02 01 2013 - 18:30

Jeśli chcesz kodzić to informatyka, przez rok albo dwa będziesz miał czas na zastanowienie się nad wyborem specjalizacji. Jeżeli będziesz chciał robić grafikę, to najlepiej jakieś ASP.

  • 0

#3 jaroslawzawada

jaroslawzawada

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 01 2013 - 11:54

Wybrałbym informatykę i specjalizację programowanie, zaczynajac od np tworzenia prostych aplikacji tworzac np program do rozliczania pitow, chodliwy temat i zawsze sie przyda. Taki PIT 36, druk dla wielu jest czarna magia, a wstukujac kilka danych do programu, mozemy wypelnic cale zeznanie podatkowe.
  • 1

#4 rafek1210

rafek1210

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 03 01 2013 - 17:57

Też myślałem o programowaniu. Chciałbym się go już zacząć uczyć, ale nie wiem od jakiego języka zacząć. Wasze rady?
  • 0

#5 rahim2929

rahim2929

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 20 01 2013 - 22:18

Bardzo dobra jest ta szkoła bodajże w W-wie, japońsko-polska, musiałbyś poszukać na ten temat info, ale ogólnie bardzo wysoki poziom tam jest.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych