Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z procesorem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiatrok

wiatrok

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 17 05 2008 - 22:01

Witam!
Nie jestem znawcą komputerów, ale postaram jak najlepiej opisać ten problem. Ogólnie rzecz dzieje się podczas przeglądania stron internetowych. Procesor zaczyna działać na najwyższych obrotach (na speedfanie jest CPU usage_100%) i nie można już nic więcej zrobić. Używam Firefoxa. Zwykle zdarza się to na naszaklasa, strony typu youtube a nawet dobreprogramy, ogólnie nie ma reguły. Czasami po godzinie a czasami po minucie przeglądania różnych stron www. Muszę wtedy restartować komputer żeby wszystko wróciło do normy. Co ciekawe podczas tych 100% obrotów normalnie mogę otwierać inne programy, oglądać filmy itp. Posiadam laptopa sony z procesorem intel celeron 2.93Ghz, 512 ram, system windows Xp home edition.
Z góry dziękuję za podpowiedź i wszelkie wskazówki.

  • 0

#2 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 17 05 2008 - 22:07

Przeskanuj system programem antywirusowym... Wydaje mi się, że to jakiś śmieć... Zapewne jak przeglądasz net to co uporczywie wysyła...

  • 0

#3 wiatrok

wiatrok

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 17 05 2008 - 22:11

Przeskanuj system programem antywirusowym... Wydaje mi się, że to jakiś śmieć... Zapewne jak przeglądasz net to co uporczywie wysyła...


Spróbuje przeskanować, ale sformatowałem dyski i zainstalowałem od nowa windowsa i nic nie pomogło.
  • 0

#4 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 17 05 2008 - 22:18

Ciekawa sprawa...
A próbowałeś na innej przeglądarce? Np. Opera?
  • 0

#5 wiatrok

wiatrok

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 17 05 2008 - 22:43

Ciekawa sprawa...
A próbowałeś na innej przeglądarce? Np. Opera?


Dobry pomysł zaraz spróbuje i dam znać jak poszło.

Niestety na oprze jest to samo.
Ale przypomniała mi się jedna rzecz. Podczas restartu wyskakuje okienko że windows nie może zamknąć programu (normalnie tego nie ma), i jest to sterownik touch pada, którego zwykle nie używam bo mam zewnętrzną myszkę. Próbowałem odinstalowanie tego sterownika, ale też nie pomogło.
  • 0

#6 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 17 05 2008 - 22:58

jakie dokładnie procesu nie może zamknąć? podaj nazwę... Może to jednak jakiś trojan
  • 0

#7 wiatrok

wiatrok

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 18 05 2008 - 00:39

jakie dokładnie procesu nie może zamknąć? podaj nazwę... Może to jednak jakiś trojan


to jest C://..../APOINT/APNTEX.EXE
  • 0

#8 Daniel W.

Daniel W.

    Stały użytkownik

  • 259 postów

Napisano 18 05 2008 - 08:52

APNTEX.EXE to czysty Plik ale tylko sam w sobie,mogl go zaatakowac jakis wirus,lecz watpie :)

pozdrawiam
Daniel

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych