Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z prawidłowym uruchomieniem windows Vista


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 preaps

preaps

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 09 2010 - 15:57

witam! Może od razu przedstawię problem...dodam na początku ze próbowałem wszystkich możliwych sposobów jakie znam..razem z pomocą wujka google..bez skutku:/
może ktoś będzie w stanie pomoc:)

Posiadam laptopa HP Pavilion dv7 1150ew, OS vista.

jakiś czas temu po uruchomieniu pierwszy bląd "BOOTMGR image is corrupt. The system connot boot."...później już tylko jeden przy każdym uruchomieniu "The file is possibly corrupt. The file header checksum does not match the computed checksum".
szukałem wśród wszystkich poradników na różnych forach...wszędzie w zasadzie jedna i ta sama rada..naprawić mgr...wszystko zrozumiale i proste..natomiast kiedy tylko wkładam płytę recovery...później kolejno nową instalkę visty...i nagraną samą vistę re..nic nie chce ruszyć
wszystko zatrzymuje się na błędzie "BOOTMGR image is corrupt. The system connot boot."..(co ciekawe, po uruchomieniu bez żadnej płyty pojawia się "The file is possibly corrupt. The file header checksum does not match the computed checksum")..nie mogę uruchomić żadnej z płyt..do opcji naprawiania systemu..(rusza...pojawia się chwilowy rozruch z płyty..czyli naćiśnij dowolny klawisz..itd..a zaraz po tym klapa)
dlatego żadna z dotychczasowych rad nie jest pomocna.

sprawdziłem dyski i ram w biosie, resetowałem biosa, żadnych błędów nie ma.


jakieś pomysły??

[uwaga=Kantoro ] 
Poprawiłem nazwę tematu
[/uwaga]

Użytkownik Kantoro edytował ten post 30 10 2010 - 17:11

  • 0

#2 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 29 10 2010 - 21:26

Nie chciało się nawet w szukajke forumową wpisać ?

/The-file-is-possibly-corrupt-The-file-header-checksum-does-not-match-the-computed-checksum-t19172/

Użytkownik Kantoro edytował ten post 29 10 2010 - 21:37

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: BOOTMGR bootowanie komputera instalacja Windows kolejność bootowania



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych