Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z paskiem zadań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 giginski

giginski

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 04 2015 - 11:27

Witam od pewnego czasu posiadam pewien irytujący problem. Po przejściu w tryb pełnego ekranu, czy to w YT czy innych portalach z filmami online, pojawia mi się pasek zadań po najechaniu na niego znika ale znowu po chwili się pojawia. Często na pasku podczas pełnego ekranu jest zakładka strony oraz obek zakładka adobe flash player. Nie wiem jak się tego pozbyć, po wyłączeniu plugina flash w przeglądarce pojawia się pasek zadań a po najechaniu na niego znika i już pownie się nie pojawia, jednakże nie mogę wyłączyć tego pluginu bo rodzina zaczyna narzekać, że to stwarza im problemy na stronach.

Jak do tego można się zabrać?DZięki za odp.



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 22 04 2015 - 21:49

Jaka przeglądarka? 



  • 0

#3 giginski

giginski

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 23 04 2015 - 08:11

przy firefox chrome, vivaldi, sądzę, że to coś z flashplayerem, ale wcześniej tego nie miałem, przy autoukrywaniu paska zadań nie wyskakuje ale to z racji ukrycia paska, zaś normalnie to pojawia się w momencie jak na pełnym ekranie nic nie ruszam, kursor znika wraz z paskiem odtwarzania i wtedy pojawia się. Od razu napiszę, że w pluginach mam tylko jeden związany z flashplayerem, gdyż czasem jest konflikt jednakże u mnie nie ma innych tego typu wtyczek.



Użytkownik giginski edytował ten post 23 04 2015 - 08:13

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych