Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z paskiem przewijania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pawel281989

pawel281989

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 12 2011 - 18:12

Witam. Przepraszam ze pisze bez polskich znakow ale nic nie moge zrobic . Jestem nowym uzytkownikiem i nie moglem znalezc podobnego tematu . Otoz chodzi o to ze pasek przewijania gdy otwieram folder samoistnie przesowa sie w dol i w prawo , zeby tego bylo mal gdy mam np. przy instalacjii jakiegos programu wybrac jezyk to takze przesowa mi sie wszystko w dol ze nic nie moge sam wybrac , nastepny problem to taki ze nie moge uzyc opcjii kopiuj wklej bo jak wciskam prawy przycisk myszy to samoistnie wszystko znika i nic nie moge wybrac . Znalazlem podobny problem gdzies w necie i podobno update mialo cos pomoc lecz nie pomoglo mimo jego zastosowania . Robilem dwa formaty kompa , skanowalem roznymi antyvirusami ( Panda , Malwarebytes , Avast i wieloma innymi ) i niby zadnych wirusow nie ma . Pomocy nic nie moge zrobic nawet wejsc na zwykle konto bankowe . Pomocy !!! Ps. system operacyjny to Windows Vista Home Premium . Pozdrawiam

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 07 12 2011 - 19:55

a zrób recovera(ukryta partycja) jak coś takiego masz w kompie .w ten sposób przywrócisz go do ustawień fabrycznych nie tracąc żadnych danych na dyskach.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych