Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z optymalizacją gier Nvidia Geforce GTX745


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 DzejmsB

DzejmsB

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 18 06 2015 - 19:15

Witam,

Kilka dni temu kupiłem komputer Dell Vostro i jest pewien mały problem. Co pewien czas na ekranie pojawia się błąd, który mówi o jakimś problemie z grafiką (na początku pojawiał się gdy chciałem aktualizować sterowniki, teraz wyskakuje gdy chcę wyszukać na komputerze gry do zoptymalizowania. Czy ktoś może mi powiedzieć co jest przyczyną tego błędu i czy da rade się go pozbyć bez formatowania komputera?

Załączam pełną specyfikację koputera i screena z błędem.

Z góry dziękuje za pomoc.

Procesor Intel Core i5-4460 (4 rdzenie, od 3.20 GHz do 3.40 GHz, 6 MB cache) Chipset Intel H81 Zainstalowana ilość pamięci RAM 8 GB (DIMM DDR3, 1600 MHz) Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM 16 GB Ilość gniazd pamięci (ogółem / wolne) 2/0 Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 745
+ Intel HD Graphics 4600 Wielkość pamięci karty graficznej 3072 MB GDDR3 (pamięć własna) Dysk twardy 1000 GB SATA 7200 obr. Wbudowane napędy optyczne Nagrywarka DVD+/-RW DualLayer Dźwięk Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio Łączność LAN 10/100/1000 Mbps Rodzaje wyjść / wejść - panel przedni USB 2.0 - 2 szt.
Wejście mikrofonowe - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
Czytnik kart pamięci - 1 szt. Rodzaje wyjść / wejść - panel tylny USB 2.0 - 2 szt.
USB 3.0 - 2 szt.
PS/2 - 2 szt.
Wyjście audio - 2 szt.
Wejście mikrofonowe - 1 szt.
RJ-45 (LAN) - 1 szt.
VGA (D-sub) - 1 szt.
VGA (karta graficzna) - 1 szt.
DVI (karta graficzna) - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
HDMI (karta graficzna) - 1 szt.
AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Porty wewnętrzne (wolne) PCI-e x1 - 2 szt.
PCI - 1 szt.
SATA III - 2 szt.
Kieszeń zewnętrzna 5,25" - 1 szt.
Kieszeń wewnętrzna 3,5" - 1 szt. Zasilacz 300 W Zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows 7 Home Premium PL (wersja 64-bitowa) Dołączone oprogramowanie Nośnik z systemem MS Windows 7 Home Premium PL 64bit Wysokość 360 mm Szerokość 175 mm Głębokość 441 mm Waga 10 kg Dodatkowe informacje Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) Dołączone akcesoria Kabel zasilający



  • 0

#2 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 18 06 2015 - 21:19

Próbowałeś ręcznie instalacji sterowników ? Pobierz je ze strony producenta wybierając odpowiedni model karty i odinstaluj stare 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych